wtorek, 19 marca 2024 06:16
Przeczytaj!

Polanów

Jarosławiec: Remont na odcinku od poligonu do Łąkowej - droga zamknięta

W poniedziałek 02 października 2023 w godz. 8:00 - 17:00 droga w m. Jarosławiec na odcinku, od wjazdu na poligon za skrzyżowaniem z ulicą Łąkową, zostanie wyłączona całkowicie z ruchu pojazdów.

01.10.2023 18:48    1
Piłka Nożna. Klasa Okręgowa: Trzecia wygrana Sławy Sławno

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy MKS Sława Sławno. Po wygranych z Wrzosem Wrześnica (2:0) i Viktorią Sianów (3:2) przyszedł czas na Gryfa Polanów prowadzonego przez byłego trenera Sławy - Mariusza Piechnę. Już po 11 minutach gry prowadził zespół trenera Karola Izmajłowicza. Najpierw w 4 minucie bramkę strzelił Błażej Banasik. Po siedmiu minutach - Piotr Serewiś, jak się później okazało ustalił wynik spotkania. Druga połowa to ostra walka i dużo fauli oraz żółtych kartek. Przynajmniej dwa razy Gryf był bliski zdobycia gola, ale przeszkodził mu słupek albo dobrze dysponowany bramkarz Sławy. Po tym meczu Sława na trzecim miejscu w lidze, a Gryf na 12.

15.04.2023 19:39
Żydowo: tragiczny powrót z wakacji

49-letni mieszkaniec Pszowa (koło Wodzisławia Śląskiego) utonął w kanale elektrowni wodnej w Żydowie (gmina Polanów).

05.09.2020 21:01    2