Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 września 2025 02:34
Przeczytaj!
Reklama

Jarosławiec: Remont na odcinku od poligonu do Łąkowej - droga zamknięta

W poniedziałek 02 października 2023 w godz. 8:00 - 17:00 droga w m. Jarosławiec na odcinku, od wjazdu na poligon za skrzyżowaniem z ulicą Łąkową, zostanie wyłączona całkowicie z ruchu pojazdów.
  • Źródło: https://postomino.pl/.../uwaga-zmiana-organizacji-ruchu
Jarosławiec: Remont na odcinku od poligonu do Łąkowej - droga zamknięta
Podziel się
Oceń

OD 02 pażdziernika 2023 (poniedziałek) OBOWIĄZUJE TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU

Związana z realizacją zadania pn. „Rozbudowa i przebudowa drogi gminnej ul. Bałtyckiej na odcinku Jarosławiec-Jezierzany wraz z infrastrukturą techniczną”.

Objazd dla pojazdów o rzeczywistej masie do 3,5t - wytyczono drogami powiatowymi i gminnymi. Objazd prowadził będzie ulicą: Uzdrowiskową, drogą powiatową nr 0526Z Drozdowo – Barzowice – Rusinowo - Zaleskie oraz ulicą Nadmorską. Schemat wytyczonego objazdu oraz lokalizację tablic prowadzących objazd przedstawiono na rysunku nr  2, 3, 7, 11,12, 13.

Objazd dla pojazdów o masie całkowitej powyżej 3,5t - wytyczono drogami powiatowymi i gminnymi. Objazd prowadził będzie ulicą: Bałtycka, Letniskową, drogą powiatową nr 0526Z Drozdowo – Barzowice – Rusinowo - Zaleskie oraz ulicą Nadmorską. Schemat wytyczonego objazdu oraz lokalizację tablic prowadzących objazd przedstawiono na rysunku nr 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12.


Napisz komentarz

Komentarze

Yyy 02.10.2023 23:18
Gratuluję inwencji twórczej.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Z mojego punktu widzenia,po wybudowaniu S6 mam gdzieś czy będą tu jakieś "zakłady pracy" do Słupska 20 minut do Koszalina niecałe 30,w obu przypadkach dojazd do centrum. Burmistrz powinien zająć się jak najszybszym zakończeniem rozpoczętych remontów a my cieszmy się spokojem w Sławnie. Darłowo może pomarzyć o takich możliwościach które da Ska.Data dodania komentarza: 12.09.2025, 22:04Źródło komentarza: Burmistrz Sławna Krzysztof Frankenstein odkrywa kluczowe inwestycje dla rozwoju miasta w Polskim Radiu KoszalinAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Miasto się wyludnia bo pan burmistrz i nasza rada miasta nie przyciąga żadnych inwestorów. Takie rzeczy to chyba robi dla emerytów bo to miasto niedługo niedługo będzie miało tylko takich mieszkańców. Inwestorzy to jest rozwój miasta i czym chyba nie wiedzą nasi włodarzeData dodania komentarza: 12.09.2025, 13:55Źródło komentarza: Burmistrz Sławna Krzysztof Frankenstein odkrywa kluczowe inwestycje dla rozwoju miasta w Polskim Radiu KoszalinAutor komentarza: KasiaTreść komentarza: Jakie numery na ul.DębowejData dodania komentarza: 12.09.2025, 00:40Źródło komentarza: Groźna bakteria uderza w Sławno!Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: Kiedy wreszcie w tym chorym kraju ktoś zrobi porządek ze sprawami tego typu Jakim prawem pozwala się na ściąganie tego typu szajsu można tego typu paskudztwo wykorzystać w celach targnięcia na czyjeś życie KpinaData dodania komentarza: 9.09.2025, 11:07Źródło komentarza: Sławno: Jadowity wąż na OgrodowejAutor komentarza: Won !Treść komentarza: Szanowana 🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 9.09.2025, 06:45Źródło komentarza: Zmiana na stanowisku SkarbnikaAutor komentarza: GalTreść komentarza: Panie Stachu Rychowiak... Polski język trudny język???? Pani Renata jest bardzo szanowaną osobą w gminie i nie tylko w gminie. Ma ogromną wiedzę i ogromne umiejętności. Może byś tak wyszedł z anonimowości Panie Rychowiak a nie udajesz greka...Data dodania komentarza: 8.09.2025, 18:46Źródło komentarza: Zmiana na stanowisku Skarbnika
Reklama
Reklama