Ruszyła nowa edycja konkursu AGROLIGA 2021

  • 17.06.2021, 14:32 (aktualizacja 18.06.2021, 10:08)
  • ZODR w Barzkowicach
Ruszyła nowa edycja konkursu AGROLIGA 2021
Realizowana w ramach operacji „Konkurs AGROLIGA 2020 i 2021 – etap wojewódzki” Konkurs AgroLiga 2021 Etap wojewódzki finansowany jest z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: „Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Konkurs AGROLIGA składa się z dwóch etapów: wojewódzkiego i krajowego. Pierwszy etap jest organizowany przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, gdzie wybierani są laureaci z poszczególnych województw. Etap krajowy jest przeprowadzany przez Redakcję Audycji Programu 1 TVP i Stowarzyszenie Agro Biznes Klub. Wyłonieni Mistrzowie w obu kategoriach z poszczególnych województw rywalizują między sobą o tytuł Krajowego Mistrza AGROLIGI.

Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Prezesów: TVP S.A., ARiMR, KOWR i KRUS.

Uczestnicy do konkursu mogą być zgłaszani przez doradcę ODR wypełniając kartę zgłoszenia dostępną na stronie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach: www.zodr.pl

Zgłoszenia w kategorii ROLNICY oraz FIRMY przyjmowane są do 30.06.2021 r. na adres:

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach

Barzkowice 2

73-134 Barzkowice

z dopiskiem „AGROLIGA 2021”

Konkurs AGROLIGA pozwala na prezentację dorobku rolnictwa i firm funkcjonujących w tym obszarze z terenu poszczególnych województw. Laureatami wojewódzkimi są rolnicy i przedstawiciele agro-przedsiębiorstw, którzy wyróżniają się osiąganymi efektami technologicznymi i ekonomicznymi, rozwijają swą działalność przy pomocy funduszy unijnych oraz wykazują zaangażowanie w życie lokalnej społeczności.

Przy wyborze Mistrza i Wicemistrza Wojewódzkiego w obu kategoriach komisja weźmie pod uwagę również: bezpieczeństwo pracy oraz estetykę obejścia i otoczenia gospodarstwa lub firmy.

Regulamin i karty zgłoszenia do Konkursu AGROLIGA 2021 są dostępne na stronie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach: www.zodr.pl

Odwiedź portal KSOW –http://ksow.pl

Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
Za treść merytoryczną odpowiada Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

 

ZODR w Barzkowicach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe