Sławno: Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR

  • 12.05.2022, 09:40
  • Miasto Sławno
Sławno: Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty…
147 uczniów szkół podstawowych oraz szkół średnich z terenu Miasta Sławno, których krewni w linii prostej pracowali niegdyś w Państwowych Przedsiębiorstwach Gospodarki Rolnej, otrzymają sprzęt komputerowy wraz z niezbędnym oprogramowaniem. Miasto Sławno podpisało umowę o powierzenie grantu pn. „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Otrzymane środki w wysokości 363 000,00 zł zostaną przeznaczone na zakup sprzętu komputerowego (komputerów stacjonarnych, laptopów oraz tabletów) wraz z niezbędnym oprogramowaniem.


Gmina, zgodnie z regulaminem projektu, ma 10 miesięcy na jego realizację, tj. przekazanie sprzętu. W najbliższych dniach przeprowadzone zostanie postępowanie przetargowe w celu wyboru dostawcy. Po zrealizowaniu zamówienia i przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, będziemy kontaktować się z zakwalifikowanymi osobami celem podpisania umowy oraz przekazania sprzętu.

Miasto Sławno

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe