Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 6 listopada 2025 20:24
Przeczytaj!
Reklama Możesz wszyskto

Darłowo: Wytwórnia Wielkie Joł, TEDE oraz Bonzay mają zaszczyt zaprosić na światową premierę koncertową albumu ESPEOERTE 0121

13 grudnia na półki sklepowe trafił nagrany i wydany spontanicznie nowy album Tedego o tytule "ESPEOERTE 0121". Kiedy raper przygotowywał się do świętowania 20-lecia wydania swojego debiutanckiego albumu o tytule "S.P.O.R.T." natknął się na niepublikowane nigdy do tej pory swoje produkcje sprzed dwóch dekad. Były to nagrane utwory jak i same instrumentale, które oczywiście również osobiście wtedy stworzył. Tede postanowił wykorzystać te intrumentale i zarapować do nich. Tak powstał ten album, który po raz pierwszy na żywo usłyszeć będziecie mogli właśnie w Darłowie !!!Bity 2001, rap 2021 - to jest właśnie ESPEOERTE 0121. A Joł jest Wielkie!
Podziel się
Oceń

Zapraszamy już 5 stycznia (środa / dzień przed Świętem Trzech Króli) do Karczmy Rzymskiej, która zarysowała się mocno na mapie hip-hopowych miejscówek w Polsce. Start: godz. 20.00. Bilety w ściśle limitowanej puli dostępne wyłącznie na platformie www.swiper.site. Na koncercie znajdziecie również stoisko MERCHTEDES. Imprezowy warm up nakręca Dj Dandes i Kacu! Gramy w reżimie sanitarnym. Liczba miejsc mocno ograniczona.

Napisz komentarz

Komentarze

kogiels 07.02.2022 08:45
Widzieli - https://goingapp.pl/wydarzenia?title_pl=TEDE ? Planów koncertowych mnóstwo, a ten gość dla mnie jest mega. Potrafi zrobić klimat na swoich imprezach i to jest w nim najfajniejsze. Mylę się?

Tede to taki inny Zenek 05.01.2022 17:20
Przecież ten cały tede to debil skończony. Wstyd, że ktoś takiego palanta, tworzącego pseudomuzykę, promuje i się tym szczyci. A przecież burmistrz Darłowa i D. Frącz, to ludzie na poziomie.

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RysiuTreść komentarza: Czyżby zmieniła zdanie bo jest wystawione tam mieszkanie na sprzedaż.Data dodania komentarza: 6.11.2025, 14:11Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: PRECZ Z PO!Treść komentarza: aleś popłynął ;)Data dodania komentarza: 6.11.2025, 13:19Źródło komentarza: Sławno: Propozycja rewitalizacji głównego placu w mieścieAutor komentarza: Kazimierz M.Treść komentarza: Dwie podstawowe rzeczy , które UM powinien zrealizować w mieście; 1. Murowany podziemny szalet miejski - proponuję lokalizację na zapleczu banku PKO. Już starożytni Rzymianie widzieli potrzebę budowy takiego przybytku nie wspomnę słynnego kibla z filmu "WC Dezerterzy" z czasów Franciszka Józefa I. Takie oiekty są podstawą funkcjonowania ludzi. Toj-Toje w czasie imprez w centrum nie rozwiązują stałego problemu a wręcz szpecą. Wielki wstyd aby klienci okolicznych sklepów, uczestnicy imprez spacerowicze itp nie mieli tego miejsca na podorędziu. 2. Winda w ratuszu. Jest miejsce, pewnie i dopłaty z funduszów dla niepełnosprawnych a interesanci starsi i wykluczeni niepełnosprawni nie będą się męczyć.Data dodania komentarza: 5.11.2025, 09:16Źródło komentarza: Sławno: Propozycja rewitalizacji głównego placu w mieścieAutor komentarza: JolaTreść komentarza: W Staromiejskiej brał kto chciałData dodania komentarza: 3.11.2025, 19:20Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: AdrianTreść komentarza: Rysiu Pukał aż miłoData dodania komentarza: 2.11.2025, 17:04Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: Kiedyś ze SławnaTreść komentarza: Masz szansę 12.11.2025 opowiedzieć o tym dyżurującej posłance. Może zainterweniuje. A tak plujesz bez konkretów, byle pluć.Data dodania komentarza: 2.11.2025, 16:10Źródło komentarza: Sławno: Otworzyli nowe biuro poselsko - senatorskie
Reklama
Reklama