Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 10 marca 2026 10:15
Przeczytaj!
Reklama Społecznik 2026

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Sławnie

Już w najbliższą środę (28 czerwca) w Komendzie Powiatowej Policji w Sławnie odbędzie się dzień otwarty. Chętni w godzinach 09:00 – 14:00 będą mogli zwiedzić naszą jednostkę i obejrzeć sprzęt będący na wyposażeniu mundurowych. Dodatkowo zainteresowani służbą w Policji uzyskają informacje o możliwości zatrudnienia oraz warunkach przyjęć
Podziel się
Oceń

Chcesz wiedzieć jakie wymogi należy spełnić, aby wstąpić do Policji? Masz wątpliwości, wahasz się? Przyjdź na „Dzień Otwarty”, a pomożemy Ci podjąć decyzję. W najbliższą środę w godzinach 9.00-14.00 sławieńska policja zaprasza wszystkich mieszkańców, a w szczególności osoby zainteresowane służbą w Policji na spotkanie z mundurowymi.

Osoby zainteresowane wstąpieniem do służby w Policji uzyskają niezbędne informacje o zasadach doboru i poszczególnych etapach rekrutacji, a także niezbędnej dokumentacji.

Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy oraz zapoznać się z wymaganiami stawianymi kandydatom do służby. 

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mieszkaniec SławnaTreść komentarza: Pamiętam jak częstował alkoholem osoby nieletnie. I zboczone podteksty do dzieci jakie kierowałData dodania komentarza: 9.03.2026, 12:44Źródło komentarza: Paweł, Sławno: Szukam miłości, bo samemu smutnoAutor komentarza: Lokalna obserwatorka .Treść komentarza: Tu nie ma co uzasadniać mieszkamy w małej miejscowości i każdy zna go na tyle by wiedzieć jaki z niego ananas.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 17:33Źródło komentarza: Sławno Prezes Inwalidów Wojennych w Sanatorium MiłościAutor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Może i widać,ale pamiętam jak to naprawiali. Tak stanęli samochodem,że nie było widać samochodów od strony KPP,jakiś człowiek z tej ekipy powinien kierować ruchem,amatorszczyzna podczas naprawy i po naprawie. Miałbym więcej czasu,to podjechałbym na policję i by ich zestrugali. Zero ogrodzenia strefy niebezpiecznej. Panie Burmistrzu w wodociągach BHP leży,kwiczy i robi pod siebie.Data dodania komentarza: 2.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. PolanowskiejAutor komentarza: MagdalenaTreść komentarza: Jak widziałam po lodzie jeździli rowerami,to włos staje na głowie,ludzie nie myślą,szkoda tej rowerzystki,ale wiadomo pi takiej zimie może być pełno niespodzianek na drogach i ulicach,trzeba myśleć trochę,nie lepiej się przejść na pieszo.Data dodania komentarza: 2.03.2026, 08:54Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. PolanowskiejAutor komentarza: KrzysiuTreść komentarza: Widać, że jest piach. Zależy z której strony jechała ale nie wierze, że z daleka nie było widać co się dzieje.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 22:00Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. PolanowskiejAutor komentarza: SoltysTreść komentarza: Wala w nocha jakieś gówno. Nic się tam nie zmieniło od lat to samoData dodania komentarza: 1.03.2026, 20:23Źródło komentarza: Sławsko: Wyłudzenie odszkodowania czy głupie zabawy?
Reklama
Reklama