Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 kwietnia 2026 18:03
Przeczytaj!
Reklama

Darłowo: Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę skutera

Ponad pół promila alkoholu miał w organizmie 64 - letni kierowca skutera, którego policjanci skontrolowali na jednej z ulic w Darłowie. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Podziel się
Oceń

Do kontroli doszło na ulicy Reymonta Darłowie. Funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego sławieńskiej komendy zauważyli kierującego motorowerem, którego styl jazdy mógł wskazywać, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu. Już pierwsze chwile policyjnej kontroli pokazały, że decyzja policjantów była słuszna, od mężczyzny było czuć alkohol. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że kierującu miał w organizmie ponad pół promila alkoholu.

64 – letni mieszkaniec powiatu sławieńskiego za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

wiesław wszywka 29.11.2023 13:17
chory Kraj ... w cywilizowanych krajach norma to 0.5 promila.. ale nie w tej dziczy Polskiej.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SzatkowskaTreść komentarza: Dlaczego radny i sołtys piszą rzeczy nie prawdziwe że ci państwo stracili cały dorobek swojego życia mieszkać mają gdzie bo mają domki wynajem,mają plantacje borówki mają sklep odzieżowy czyli nie są w sytuacji krytycznej jak państwo przedstawiacie .Przykro pisać ale wydaje mi się że o wiele bardziej są potrzebujący niepełnosprawne osoby.To jest zwykle naciągacto.Pozatym dom nie spłonoł tylko kotłownia.Wstyd i hańba żeby wykorzystywać wrażliwe osoby do wpłat.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 13:17Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!Autor komentarza: SzatkowskaTreść komentarza: Dlaczego radny i sołtys piszą rzeczy nie prawdziwe że ci państwo stracili cały dorobek swojego życia mieszkać mają gdzie bo mają domki wynajem,mają plantacje borówki mają sklep odzieżowy czyli nie są w sytuacji krytycznej jak państwo przedstawiacie .Przykro pisać ale wydaje mi się że o wiele bardziej są potrzebujący niepełnosprawne osoby.To jest zwykle naciągacto.Pozatym dom nie spłonoł tylko kotłownia.Wstyd i hańba żeby wykorzystywać wrażliwe osoby do wpłat.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 13:16Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!Autor komentarza: RONALDOTreść komentarza: 7 mln i tyle czasu zablokowany stadion, tyle lat już minęło, przecież to widać, że to jest złe wykonanie roboty i wykonawca powinien odpowiedzieć za to.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 09:55Źródło komentarza: Na stadionie w Sławnie ruszyła renowacja murawy. Czy obiekt wrócić do użytkowania?Autor komentarza: KibicTreść komentarza: Murawa bedzie piekna szkoda ze odprowadzenie wody do drenazu bedzie do kitu i po deszczu pilka wodnaData dodania komentarza: 23.04.2026, 06:04Źródło komentarza: Na stadionie w Sławnie ruszyła renowacja murawy. Czy obiekt wrócić do użytkowania?Autor komentarza: HwdpTreść komentarza: Jejku jejku , niech fabryke zamknaData dodania komentarza: 14.04.2026, 07:27Źródło komentarza: Zatrzymali niemal 83 tys. sztuk nielegalnych papierosówAutor komentarza: Eryk EgonTreść komentarza: Czemu nie latają papiery, kitracie je po jakiś sejfach, dęciaki pierdolone. Ale jak go widzicie na mieście to gacie pełne, zwykle paple tfuData dodania komentarza: 10.04.2026, 18:47Źródło komentarza: Sławno: Areszt dla dilera narkotyków ze Sławna
Reklama
Reklama