Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 09:49
Przeczytaj!
Reklama

Sławno: na Północy już grali. Teraz ODW i Armii Krajowej.

Zaczęło się sławieńskie kolędowanie Orkiestry Dętej im. Ziemi Sławieńskiej. Najbardziej znana powiatowa orkiestra już po raz trzeci koncertuje w wybranych miejscach Sławna. Byli już na Osiedlu Północ, przy przy górce saneczkowej. Aktualnie (od 16.45) można ich posłuchać na ODW na Placu Gierymskiego, a od godz. 17:30 na skwerze z bombką przy Armii Krajowej.
Sławno: na Północy już grali. Teraz ODW i Armii Krajowej.

Autor: Mieczysław Siwiec

Podziel się
Oceń

Muzyczne koncerty zapowiada Dominik Margielewski, a dodatkową atrakcją są wokalne występy Karoliny Diak z SP nr w Sławnie. 

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama