Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 12:12
Przeczytaj!
Reklama

Darłowo: Będą sadzić BARDZO DUŻE drzewa?

Burmistrz Darłowa Arkadiusz Klimowicz wyszedł z zapytaniem do mieszkańców, czy: warto dosadzać BARDZO DUŻE drzewa w centrum?
Podziel się
Oceń

Poniżej cytat z portalu społecznościowego.

"Jak Państwu się taka wizja podoba? 

Warto dosadzać BARDZO DUŻE drzewa w centrum? Tam gdzie kiedyś były albo jest miejsce na nie? 

Jak Państwo myślicie ? Ja wytypowałem już wstępnie miejsce na ok. 100 lip, dębów i kasztanowców… 🙂 „Zielone Darłowo” cdn"


Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama