Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 13:09
Przeczytaj!
Reklama

W LO wybrali Samorząd Uczniowski

W Liceum Ogólnokształcącym w Sławnie zorganizowano wybory do Samorządu Uczniowskiego.
W LO wybrali Samorząd Uczniowski

Źródło: https://www.facebook.com/liceumslawno

Podziel się
Oceń

Wyniki wyborów: Małgorzata Bryk – 29%, Nina Grzebień – 26%, Oliwia Bień – 23%, Szymon Szczypior – 13% i Mikołaj Podgórski – 9%. 

Nad przebiegiem głosowania czuwała komisja wyborcza w składzie: Zuzanna Karpicz (kl. 3C), Jagoda Dybiec (kl. 3A) i Zuzanna Siekierska (kl. 4B) pod opieką pani Agaty Majchrzak.

Serdecznie gratulujemy wszystkim kandydatom udziału w wyborach, a nowo wybranym przedstawicielom uczniów życzymy wielu pomysłów, zapału i owocnej pracy na rzecz szkolnej społeczności!

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama