Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 13:08
Przeczytaj!
Reklama

Licealiści w Gdańsku

Uczniowie sławieńskiego Liceum odwiedzili stolicę Pomorza.
  • Źródło: https://www.facebook.com/liceumslawno
Licealiści w Gdańsku

Źródło: https://www.facebook.com/liceumslawno

Podziel się
Oceń

15 grudnia uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Sławnie wzięli udział w wycieczce do Gdańska. Zwiedzanie miasta rozpoczęli od Europejskiego Centrum Solidarności. Tam mieli szansę dowiedzieć się więcej o zwycięstwie Solidarności oraz o zmianach, jakie dokonały się pod jej wpływem w Europie Środkowej i Wschodniej. Po dawce historii przyszedł czas na zabawę na Jarmarku Bożonarodzeniowym, który w zeszłym roku został uznany za najlepszy w rankingu europejskich jarmarków. Uczniowie przeżyli razem piękne chwile w świątecznej atmosferze, ciesząc się z ciepłych, jarmarcznych przysmaków. Punktem kulminacyjnym wycieczki był Park Oliwski – miejsce pełne iluminacji, które jeszcze bardziej podkreśliły magię świąt. Wieczorny spacer był idealnym zwieńczeniem intensywnego dnia.

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama