Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 17 marca 2026 08:57
Przeczytaj!
Reklama Twój biznes pod banderą sukcesu

Gmina Sławno: To już ostatnia sesja kończącej się kadencji Rady Gminy

Podziel się
Oceń

Dziś (16.11) w sali herbowej Urzędu Miejskiego w Sławnie obradowała rada Gminy Sławno, kończącej się już kadencji.
Podczas sesji radni dziękowali sobie za 4 lata dobrej współpracy i życzyli tego, co najlepsze.
- Dziękuję Wam za tę kadencję. Uważam, że stworzyliśmy świetną, bardzo zgraną drużynę. Zawsze mogliśmy na siebie liczyć i za to Wam wszystkim dziękuję – podkreśliła Marta Hołowata, jeszcze Przewodnicząca Rady Gminy Sławno (wiele wskazuje na to, że będzie również w następnej kadencji).
- Ja również dziękuję, za pracę na rzecz mieszkańców, za te lepsze i gorsze dni oraz decyzje, dziękuję za wspólne sesje, komisje i wyjazdy – dodał Ryszard Stachowiak, wójt Gminy Sławno.

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

zenek 20.11.2018 14:31
Zenek, czas na zmiany

Robi 19.11.2018 13:43
prawie sami emeryci

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: A kiedy pan burmistrz zajmie się gettem odw bo niedługo odgrodzi się muremData dodania komentarza: 13.03.2026, 12:09Źródło komentarza: Sławno: Basztowa, także będzie remontowanaAutor komentarza: Krystyna że Sławna.Treść komentarza: A na Dzień Kobiet,,to w/g zaproszeń był wstęp,pani z SDK, czy firmy sponsorowały wstęp.Bo widzę, że dla wybranych jest SDK.Data dodania komentarza: 11.03.2026, 11:25Źródło komentarza: Sławno: Dzień kobiet w kinowych fotelachAutor komentarza: Mieszkaniec SławnaTreść komentarza: Pamiętam jak częstował alkoholem osoby nieletnie. I zboczone podteksty do dzieci jakie kierowałData dodania komentarza: 9.03.2026, 12:44Źródło komentarza: Paweł, Sławno: Szukam miłości, bo samemu smutnoAutor komentarza: Lokalna obserwatorka .Treść komentarza: Tu nie ma co uzasadniać mieszkamy w małej miejscowości i każdy zna go na tyle by wiedzieć jaki z niego ananas.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 17:33Źródło komentarza: Sławno Prezes Inwalidów Wojennych w Sanatorium MiłościAutor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Może i widać,ale pamiętam jak to naprawiali. Tak stanęli samochodem,że nie było widać samochodów od strony KPP,jakiś człowiek z tej ekipy powinien kierować ruchem,amatorszczyzna podczas naprawy i po naprawie. Miałbym więcej czasu,to podjechałbym na policję i by ich zestrugali. Zero ogrodzenia strefy niebezpiecznej. Panie Burmistrzu w wodociągach BHP leży,kwiczy i robi pod siebie.Data dodania komentarza: 2.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. PolanowskiejAutor komentarza: MagdalenaTreść komentarza: Jak widziałam po lodzie jeździli rowerami,to włos staje na głowie,ludzie nie myślą,szkoda tej rowerzystki,ale wiadomo pi takiej zimie może być pełno niespodzianek na drogach i ulicach,trzeba myśleć trochę,nie lepiej się przejść na pieszo.Data dodania komentarza: 2.03.2026, 08:54Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. Polanowskiej
Reklama
Reklama