poniedziałek, 20 maja 2024 12:51
Przeczytaj!

Sport

Piłka Nożna. Ósme zwycięstwo z rzędu Sławy Sławno.

Tym razem goryczy porażki doznał MKS Sokół Karlino, z którym jesienią, Karlinie, Sława wygrała 3:1. Pierwsza połowa bezbarwna, bez sytuacji dających możliwość zdobycia bramek, z niewielką przewagą gospodarzy. Druga połowa nieco „żywsza”, goście rzucili się do ataku i byli bliscy zdobycia gola. Zwycięską bramkę dla gospodarzy, w 83 minucie strzelił Kostrzewiński. Skład Sławy Sławno: Wolowski, Kostrzewiński, Wróbel, Szadkowski, Wardak Dawid (46' Chmielewicz), Kucharski, Wardak Dominik, Kruczyński (90' Jakubik), Pawełek (75' Marciniak), Zosiuk (85' Grzelak), Śpiewak

14.05.2023 11:21
Darłowskie Charty -  Wings for Life World Run
Darłowskie Charty - Wings for Life World Run

Darłowskie Charty wybiegali rewelacyjne rezultaty w światowym biegu Wings for Life World Run.

10.05.2023 13:09
Adrian Kępka - 12 w Polsce, 43 na świecie!

Sierż. Adrian Kępka z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sławnie uczestniczył w wyjątkowym biegu Wings for Life World Run. Nasz funkcjonariusz pokonał dystans 52,45 km, zajmując 12 miejsce w Polsce i będąc 43 mężczyzną na świecie.

10.05.2023 12:12
Wilkowice  Twardziele ruszyli Śladami Wilka
Wilkowice Twardziele ruszyli Śladami Wilka

Tylko czternaścioro śmiałków, prawdziwych twardzieli, stanęło na starcie I edycji Biegu Śladami Wilka w Wilkowicach (wśród nich były dwie panie). W ekstremalnie trudnym biegu po terenach leśnych i bagiennych, nie brakowało utrudnień, ostrych podbiegów a nawet naturalnych przeszkód wodnych. Zwyciężył Tomasz Jabłoński ze Sławna, wśród pań najlepsza okazała się Katarzyna Kulczyk ze Sławska.

06.05.2023 23:26
Piłka Nożna. IV liga. Druga z rzędu porażka Wieży

Tym razem piłkarze z Postomina, na własnym boisku przegrali z niżej notowanym Olimpem Gościno. Nie pomógł zryw Wieży w ostatnich minutach gry. Co prawda udało się zdobyć kontaktowa bramkę, ale na wyrównanie czasu zabrakło. Kolejne spotkanie postominianie rozegrają na własnym boisku, w najbliższą sobotę z Chemikiem Police.

30.04.2023 11:39
Piłka Nożna. Klasa Okręgowa: Sława wygrała z wiceliderem

Twardy bój stoczyła Sława Sławno z GKS Manowo. Po dramatycznym, a jednocześnie bardzo dobrym meczu wygrała z pretendującym do awansu GKS Manowo 2:1. Do przerwy był remis 1:1. Goście bramkę zdobyli już w 2 minucie. Na Sławę podziałało to jak smagnięcie biczem. Praktycznie cały czas „siedzieli” na połowie przeciwnika, atakując bramkę GKS-u. Po rzucie rożnym w 37 minucie udało się wyrównać. Dośrodkowywał Damian Pawełek, a skutecznym egzekutorem, uderzeniem głową, okazał się Mateusz Wróbel.

30.04.2023 11:25
Sławno: Bieg wiosenny

Już jutro 29 kwietnia będzie można spróbować swoich sił w Biegu Wiosny. Zapisy na boisku bocznym od godziny 8:30.

28.04.2023 09:37
Piłka Nożna. Klasa Okręgowa. Głaz rozgromiony

Znów popis strzelecki piłkarzy Darłovii. Trzy bramki Romańczyka, dwie Bazylego i po jednej Kornagi i Michalskiego dały imponujący wynik 7:0. Zespół gości praktycznie nie istniał na boisku, za to Darłovia grała jak z nut i umocniła się na pozycji lidera Klasy Okręgowej. Pozostałe mecze 24 kolejki 3 maja. Wcześniej 29 kwietnia - 23 kolejka, a której Darłovia zmierzy się na wyjeździe z Iskra Białogard, Sława Sławno (u siebie) z GKS Manowo, a Wiekowianka z Głazem Tychowo (na wyjeździe).

27.04.2023 07:30
Piłka Nożna. Klasa Okręgowa: Lider zgodnie z oczekiwaniami

Jak przystało na lidera, Darłovia nie dała żadnych szans słabiutkiemu KS Sieciemin. Mecz na boisku w Siecieminie, w zasadzie rozstrzygnął się już w pierwszej połowie. Początkowo gospodarze atakowali, jednak po ponad pół godzinie gry było 3:0 dla gości. Kontaktowego gola miejscowi zdobyli po nieporozumieniu w szeregach Darłovii. Potem jednak do końca przeważali goście, dla których wynik mógłby być jeszcze wyższy, ale Konrad Rokicki nie strzelił karnego.

23.04.2023 19:35
Piłka Nożna. Klasa Okręgowa. Pewna wygrana Wiekowianki Wiekowo

Bez problemów poradziła sobie Wiekowianka z Iskrą Białogard. Goście nie byli w stanie skompletować całego zespołu i na boisko w Wiekowicach wybiegli w 10. Pomimo tego dobrze radzili sobie w obronie i starali się kontrować, jednak kontry kończyły się na 30 metrze przed bramką Wiekowa. Gospodarze częściej posiadali piłkę, ale grali bardzo niedokładnie. Do przerwy było 1:0 po strzale Kowalskiego w 35'. Po zmianie stron dała o sobie znać przewaga jednego zawodnika i wpuszczenie 4 świeżych rezerwowych. Kolejne bramki zdobyli: w 74' Szynkowski, a w 90' Zawolik.

23.04.2023 19:20