Powiat sławieński: Potwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa

  • 31.03.2020, 15:42
  • Obserwator Lokalny
Powiat sławieński: Potwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa

Jak się dowiedzieliśmy, w powiecie sławieńskim potwierdzono pierwszy przypadek zarażenia koronawirusem. Zarażona została starsza kobieta. Jest hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie. Jednocześnie informujemy, że aktualnie (31.03.2020 godz. 15:45) w województwie zachodniopomorskim stwierdzono 67 przypadków zarażenia koronawirusem, w tym 1 osoba zmarła. W powiecie sławieńskim, w niedzielę - 29 marca, objętych kwarantanną były 403 osoby, a 22 osoby były pod nadzorem epidemiologicznym. Niebawem zaktualizujemy dane. 

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 01.04.2020, 22:13
To może dopaść każdego z nas. Też będą później wytykać Was palcami? Też będziecie chcieli mieć na czole łatkę "Hej, mam koronawirusa"? Raczej nie. Przestańcie się doszukiwać sensacji, rozsiewać ploty, bo jutro to możecie być Wy. I o sobie przeczytacie w tej nieszczęsnej gazetce. To jest nieszczęście dla nas wszystkich. Siedźmy w domu, to póki co najlepsza recepta na pokonanie tego paskudztwa.
JackX
JackX 01.04.2020, 17:48
Prawdopodobnie to pani gdzieś z Polski, zrobiła sobie wczasy w Rusinowie po powrocie z Hiszpanii przez Niemcy do Wrocławia a stamtąd pociągiem do Sławna i taksówką do Rusinowa. Nie mniej wieści te nie są oficjalne i proszę je brać jedynie tylko informacyjnie w kontekście tego jak bardzo musimy uważać na to co dzieje się dokoła nas i to ,ze problem dotyczy nas wszystkich.
Gość
Gość 01.04.2020, 11:32
Co do pytania kto i skąd to był ,to myśle że osoby które miały kontakt z tą osoba już o tym wiedzą i odpowiednie służby już też wiedzą !
Ja
Ja 01.04.2020, 08:07
Nie chodzi o imię nazwisko tylko skąd ta osoba żeby było wiadomo w jakim miejscu trzeba być bardziej czujnym nie dotykać niczego. Ciekawe ile osób się zapomina i na przystanku siada dotyka rękami nawet rękawiczkami ławki a później dotyka twarzy. Nikogo nie interesują nazwiska tylko miasto w którym jest to świństwo bo samo powiat sławienski nic nie mówi
Zarażony
Zarażony 31.03.2020, 23:07
Ale po co pisać skąd była! Pozarażała setkę osób i niech teraz każdy kombinuje czy miał kontakt z Panią NN czy nie? A jutro-pojutrze za tydzień się okaże że to była twoja sąsiadka a ty już zdążyłeś zarazić ze 2 setki innych i tak dalej i tak dalej...ktoś coś wie?! KOCHAM *** TEN KRAJ!
Gość
Gość 31.03.2020, 20:10
W pomiłowie, to już druga osoba.
Gość
Gość 31.03.2020, 19:39
Szanowni Państwo a czy to ważne kto zachorował. Zacznijmy od siebie. Koronawirus to nie żart. Proponuje zakupy robić raz w tygodniu zribic listę tak aby w sklepie spedzić jak najmiej czasu. Nie myslny ze nas to nie dopadnie ze prawdopodobienstwo jest znikome to fakt ale wlasnie dzieki takiemu mysleniu ten niewidoczny twor ma sie bardzo dobrze. Siedzcie w domu i nie ruszajcie się. Tlumaczenie ze ja tylko jest dziś nie modre i niemodne badzmy odpowiedzialni. Nie utrudniajcie życia i nie badzcie samolubami ktorzy mysla tylko o osbie jak niewiele trzeba zeby zachamowac wirusa trzeba tylko zostac w domu i nie cwaniakowac bo to nie czas na to pozdrawiam i dziekuje wszystkin ktorzy zachowuja sie odpowiedzialnie
tom
tom 31.03.2020, 17:56
Po co?? Aby siać domysły panikę i stygmatyzować (szkalować) rodzinę ??
Sława
Sława 31.03.2020, 17:46
Wszystko jest tajno-wojenne.
Gość
Gość 31.03.2020, 17:10
Dokładnie powinniśmy wiedzieć takie rzeczy.
Gość
Gość 31.03.2020, 17:02
Powinni nam powiedzieć żebyśmy mieli pewność że z nikim z jej otoczenia nie mieliśmy kontaktu
Gosc
Gosc 31.03.2020, 16:16
Dokładnie, i Czy owa Pani była na kwarantannie miala kontakt z osobą zarażona. To bardzo istotne informacje
Gość
Gość 31.03.2020, 16:00
Chociaż skad by mogli napisac ... ?
sąsiad
sąsiad 31.03.2020, 23:12
To była twoja sąsiadka!
Anka
Anka 31.03.2020, 21:24
Po co? Żeby wszechwiedzące społeczeństwo zaszczuło rodzinę?

Pozostałe