Sławno: na Żeromskiego mają dość

  • 27.06.2020, 10:16
  • Obserwator Lokalny
Sławno: na Żeromskiego mają dość

Pomiędzy blokami na Żeromskiego, na trawniku, przy chodniku, stoją pojemniki na odpady. Ich otoczenie od dawna przypomina dzikie wysypisko śmieci, bo jest miejscem, gdzie znoszone (zwożone) są śmieci z całego ODW (i nie tylko).

- Tu trafiają takie rzeczy, których nie ma żaden z naszych mieszkańców np. części samochodowe. Wielokrotnie prosiliśmy pracowników odbierających śmieci o uporządkowanie tego terenu. Niestety, bez skutku – mówi mieszkaniec bloku obok.

Wczoraj miarka się przebrała. Zdesperowani mieszkańcy sami zrobili porządek. Uprzątnęli trawnik, a wszystko, co zebrali ułożyli na jezdni. Może teraz operatorzy śmieciarki to zauważą? (sim)

Więcej w wydaniu papierowym 1.07.2020 r.

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 30.06.2020, 15:57
Wcale nie dziwota . Mamy chore zasady odbioru śmieci .

Pozostałe