Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 29 kwietnia 2026 01:11
Przeczytaj!
Reklama

Przypominamy: Darłowo ma nowego radnego

Przypominamy: Darłowo ma nowego radnego
Arkadiusz Klimowicz - burmistrz Darłowa i Dariusz Ziółkowski - nowy radny RM w Darłowie.
Podziel się
Oceń

Od prawie miesiąca Darłowo ma nowego radnego. Jest nim bezpartyjny Dariusz Ziółkowski, który w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej pokonał Romana Strzałkowskiego z PiS-u.

Nowego radnego wybierali darłowianie mieszkający przy ulicach: Ratuszowej, Romualda Traugutta, Rzemieślniczej, Wałowej, Wenedów i Zielonej czyli w okręgu wyborczym nr 9.

Wybierano w miejsce zmarłego Edwarda Ziółkowskiego. Wybrano jego syna – Dariusza.

O wakujący mandat ubiegało się dwóch kandydatów: 69-letni Roman Strzałkowski - (zgłoszony przez KWW My Darłowianie) i o 20 lat młodszy Dariusz Ziółkowski (zgłoszony przez KWW Arkadiusza Klimowicza). Głosowano w Niepublicznym Przedszkolu „Akademia Przedszkolaka” przy ulicy Morskiej. Wynikiem 46 głosów wygrał Dariusz Ziółkowski.

Jego kontrkandydat dostał 37 głosów.


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Klaudia LemiszewskaTreść komentarza: Organizatorami były dh Klaudia Lemiszewska i dh Magdalena Bińczyk, nie Karolina. Chciałabym też zaznaczyć, że tego dnia warunki atmosferyczne były niesprzyjające jednak deszczu tego dnia do południa nie było, jedynie nieprzyjemny wiatr.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 14:40Źródło komentarza: Lejkowo: Duże Kroki dla Małych Drzewek O Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Co teraz będzie z urzędem? Kto go zastąpi?Data dodania komentarza: 27.04.2026, 08:58Źródło komentarza: Mieczysław Grabowski - zastępca burmistrza Sławna przechodzi na emeryturęAutor komentarza: KibicTreść komentarza: Ktoś to odebrał z urzędu miastaData dodania komentarza: 26.04.2026, 17:19Źródło komentarza: Na stadionie w Sławnie ruszyła renowacja murawy. Czy obiekt wrócić do użytkowania?Autor komentarza: SzatkowskaTreść komentarza: Dlaczego radny i sołtys piszą rzeczy nie prawdziwe że ci państwo stracili cały dorobek swojego życia mieszkać mają gdzie bo mają domki wynajem,mają plantacje borówki mają sklep odzieżowy czyli nie są w sytuacji krytycznej jak państwo przedstawiacie .Przykro pisać ale wydaje mi się że o wiele bardziej są potrzebujący niepełnosprawne osoby.To jest zwykle naciągacto.Pozatym dom nie spłonoł tylko kotłownia.Wstyd i hańba żeby wykorzystywać wrażliwe osoby do wpłat.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 13:17Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!Autor komentarza: SzatkowskaTreść komentarza: Dlaczego radny i sołtys piszą rzeczy nie prawdziwe że ci państwo stracili cały dorobek swojego życia mieszkać mają gdzie bo mają domki wynajem,mają plantacje borówki mają sklep odzieżowy czyli nie są w sytuacji krytycznej jak państwo przedstawiacie .Przykro pisać ale wydaje mi się że o wiele bardziej są potrzebujący niepełnosprawne osoby.To jest zwykle naciągacto.Pozatym dom nie spłonoł tylko kotłownia.Wstyd i hańba żeby wykorzystywać wrażliwe osoby do wpłat.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 13:16Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!Autor komentarza: RONALDOTreść komentarza: 7 mln i tyle czasu zablokowany stadion, tyle lat już minęło, przecież to widać, że to jest złe wykonanie roboty i wykonawca powinien odpowiedzieć za to.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 09:55Źródło komentarza: Na stadionie w Sławnie ruszyła renowacja murawy. Czy obiekt wrócić do użytkowania?
Reklama
Reklama