Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 22 listopada 2025 02:32
Przeczytaj!
Reklama Społecznik

Zostań funkcjonariuszem Służby Celno-Skarbowej

* 41 miejsc pracy czeka na nowych funkcjonariuszy w zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej. * Szukasz ciekawej, nietuzinkowej pracy? Zgłoś się do nas. * Czeka na ciebie praca związana m.in. z kontrolą celno-skarbową, prowadzeniem dochodzeń, odprawą celną, weryfikacją wwożonych towarów. Zostań funkcjonariuszem Służby Celno- Skarbowej! Obecnie poszukujemy kandydatów do pełnienia służby w Zachodniopomorskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Szczecinie - miejsca służby: Szczecin, Lubieszyn, Gryfino, Kołobrzeg, Świnoujście, Koszalin.
Podziel się
Oceń

Czeka na Ciebie 41 wolnych stanowisk służbowych.  Oferujemy ciekawą i różnorodną pracę w komórkach kontroli mobilnej, kontroli celno-skarbowej rynku, w komórkach dochodzeniowo-śledczych, w oddziale celnym.

Chcesz wiedzieć jak wygląda odprawa towarów, jak wyliczyć należności celne i podatkowe związane z przywozem i wywozem towarów, jak poprowadzić postępowanie celne? Praca w Oddziale Celnym pozwoli zdobyć informacje i doświadczenie. W Oddziale Celnym będziesz monitorował/-a przemieszczanie wyrobów akcyzowych w Systemie EMCS PL2 i prowadził/-a dozór celny w zakresie towarów przechowywanych w składach celnych oraz magazynach czasowego składowania. Będziesz też odpowiedzialny/-a za kontrolę celno-skarbową przewozu towarów niebezpiecznych.

Chciałbyś/chciałabyś zajmować się wykrywaniem i zwalczaniem przestępstw i wykroczeń skarbowych oraz ściganiem ich sprawców? Praca w Wydziale Kontroli Mobilnej to umożliwi. W tym Wydziale będziesz kontrolował/-a wwóz do Polski towarów wrażliwych, takich jak paliwa, alkohol, papierosy i leki. Wykorzystasz techniki kryminalne przy zabezpieczaniu śladów i dowodów przestępstw i wykroczeń skarbowych. Tu zajmiesz się np. dokonywaniem oględzin; zabezpieczaniem zebranych dowodów; przeprowadzaniem rewizji towarów, wyrobów i środków przewozowych, w tym z użyciem urządzeń technicznych (RTG) i psów służbowych; konwojowaniem i strzeżeniem towarów; kontrolą przesyłek pocztowych.

Praca w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym pokaże tobie jak prowadzić postępowania przygotowawcze w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe. Pracując z nami będziesz wnosić do sądów akty oskarżenia w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe. Będziesz występować przed sądami w charakterze oskarżyciela publicznego, a także współpracować z organami ścigania, prokuraturą i sądami.

A może interesujesz się tym jak wygląda kontrola przywozu i wywozu towarów z i poza Unię Europejską? Praca w Dziale Kontroli Celno-Skarbowej Rynku będzie dla Ciebie. Tutaj zajmiesz się też kontrolą przestrzegania przepisów podatkowych przy produkcji, przemieszczaniu i zużyciu wyrobów akcyzowych, a także zwalczaniem nielegalnego hazardu.

Znalazłaś/zalazłeś coś dla siebie? Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty lub wejdź na stronę Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie

Dokumenty możesz składać do 19 stycznia 2021 r.

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe: tel. 91 4803786, e-mail. [email protected] Małgorzata Brzoza


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: A ty co z policji,że to ci się nie podoba? Czy ci się tak spieszy,że parkujesz prawie w urzędzie i ciekawe czy zawsze ci się tak spieszy,bo jak tak to współczuje twojej kobiecie. I będę podp....tak dla zasady,do centrum po 7:30 nie wjeżdza się samochodem,parkuj nie Brico i ogień z buta. HahahahaData dodania komentarza: 20.11.2025, 14:26Źródło komentarza: Znowu naćpani na drogach!Autor komentarza: precz z 60Treść komentarza: a co ty konfident ?? na necie będziesz podpierdzielał ? to się podpisz uszniaku !!!Data dodania komentarza: 20.11.2025, 08:45Źródło komentarza: Znowu naćpani na drogach!Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Jeżeli trafią do "sondu" w Sławnie,niech wcześniej skontaktują sie z Panem "Sz" "bizmesmemem " od wina z Darłowa i niech podpytają o linie obrony. Jak karać to równo ....Wszystkich. PS. A dzisiaj jak kierowcy olewali nakazu skrętu w prawo z ul Pocztowej na ulicę. Kościelną w Darłowie tak dalej olewają. Nawet policja biorąc dzisiaj w hapeningu dzieci na rynku w Darłowie przejeżdżała obok źle zapakowanego srebrnego passata i nie zareagowali. Facet cofnął na skrzyżowaniu i ustawił sie tyłem do Urzędu Miasta.Data dodania komentarza: 19.11.2025, 16:07Źródło komentarza: Znowu naćpani na drogach!Autor komentarza: 007 zgłoś sięTreść komentarza: Co to za Sąd ? Co to za sędziowie? Kolesiostwo i tyle, zwykłego człowieka to by skazali, a tu umorzenie, czy ktoś nadzoruje tych Sędziów?Data dodania komentarza: 19.11.2025, 13:57Źródło komentarza: Darłowo: Jechał, a we krwi miał prawie 2 promile alkoholu. Już po tygodniu odzyskał prawo jazdy!Autor komentarza: SebTreść komentarza: Jemu 5tys innym nie przedsiębiorcą 6 tys i do góry prawda taka jest masz kasę robisz co chcesz wszyscy się znają jeżdżą po imprezach Sławno to jedyne miasto w Polsce w którym tak jest ciekawe czy będzie miał godziny w szpitalu do dorobieniaData dodania komentarza: 18.11.2025, 22:19Źródło komentarza: Darłowo: Jechał, a we krwi miał prawie 2 promile alkoholu. Już po tygodniu odzyskał prawo jazdy!Autor komentarza: PrawdaTreść komentarza: Czy chodzi o Mariusza Piotra Sz. z Darłowa urodzonego w 1961rData dodania komentarza: 18.11.2025, 22:11Źródło komentarza: Darłowo: Jechał, a we krwi miał prawie 2 promile alkoholu. Już po tygodniu odzyskał prawo jazdy!
Reklama
Reklama