Żukowo Mopsa już nie ma!

  • 15.11.2021, 16:59
  • Obserwator Lokalny
Żukowo Mopsa już nie ma!
Bardzo tragiczna informacja napłynęła z Żukowa. W tamtejszym tymczasowym schronisku (?) życie zakończył Mops - jeden z psów, które trafiły tam decyzją Sądu Rejonowego w Sławnie. 14-letni piesek, zawsze trzymany w domu, nie wytrzymał życia w kojcu na świeżym powietrzu. W poniedziałek rano, wójt gminy Sławno poprzez rodzinę, poinformował właścicielkę, że ma ona zapłacić za utylizację psa! Drugi piesek - 12 letnia Tina, jeszcze żyje. Nie wiadomo jak długo!

Więcej w wydaniu papierowym Obserwatora Lokalnego z 17 listopada 2021 r.

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mariusz
mariusz 16.11.2021, 13:07
jaka ta kobieta biedna o jeeej... To dlaczego sąd zabrał jej psy ??? i dlaczego ma gmina ponosić koszty utylizacji ?? każdy mądry to mógł wziąć "kochające" pieski do siebie i po kłopocie.
loni
loni 16.11.2021, 15:40
Ty mondralo jak żes taki mądry to dlaczego nie wziąłeś ? A pies gdzie skonał u Właścicielki czy na pseudo gminnym schronisku ?
mariusz
mariusz 17.11.2021, 08:49
mogła dbać o psy i jej super mąż to sąd by nie zabrał. !!! a po drugie to pies nie zdechł z głodu czy braku wody tylko ze starości. następnym razem Ty weźmiesz "psiaki"do siebie...
loni
loni 22.11.2021, 11:29
a gdzie jest napisane że nie dbała o psy? sieroto
MARIUSZ
MARIUSZ 23.11.2021, 12:44
jak by dbała to by sąd nie zabrał proste..AMEBO SPOŁECZNA
loni
loni 23.11.2021, 15:55
Mariusz nie ogladaj sie za siebie następnym razem bo ci z przodu ktoś p..... w ten pusty:)
Ada
Ada 15.11.2021, 22:10
Złamać kobiecie serce i jeszcze żądać pieniędzy na utylizację jej kochanego pieska? Jakiś koszmar. Jak można być tak bezdusznym?
Ewa
Ewa 15.11.2021, 21:28
Ratujcie drugiego psa!
Abc
Abc 15.11.2021, 21:26
Skandal. W głowie się nie mieści. Skrzywdzono kobietę, skrzywdzono pieski. Powinna przyjechać telewizja i obsmarować wójta na cały kraj. Niech mu Animalsi do *** nakopią.
Marlena
Marlena 15.11.2021, 18:57
Jakie tymczasowe schronisko????/ Nie ma tymczasowych schronisk. Muzą mieć wszystkie zgody. Powinno się tym zająć TOZ zająć!!!
anim
anim 15.11.2021, 18:40
Człowiek, który nie ma serca dla ludzi dlaczego miałby mieć dla zwierzat.

Pozostałe