Sławsko; za nami VIII Bieg Asi Kenig

  • 28.04.2019, 19:25
  • Obserwator Lokalny
Sławsko; za nami VIII Bieg Asi Kenig

VIII Bieg im. Asi Kenig Mariusz Borychowski (Herkules Team) z Koszalina zwyciężył w VIII Biegu Asi Kenig na dystansie 10 km rozegranym w Sławsku. Jako drugi na kresce zameldował się Krzysztof Rudnik z Krępy Słupskiej - 34:41 min., a trzeci był Adrian Kępka (Tager Koszalin) z Wiekowa - 35:28 min.

 

Wśród pań najlepsza była Paula Bogdanowicz (7 PBOT) ze Słupska 44.07 min. Drugie miejsce zajęła Monika Nieckarz (KB SPOKO Sławno) 45:25 min, a trzecie Agnieszka Konkel z Koszalina 45:52 min.

Bieg ukończyło 114 osób.

Rozegrano też Nordic Walking na 5 km. w którym bezkonkurencyjny okazał Piotr Brzozowski (Aktywni Postomino) 30.03 min., wyprzedzając Leonarda Naczk z Lęborka 31.11min i Roberta Jaworskiego z Pieszcza 3154 min. Wśród kobiet zwyciężyła Wiktoria Naczk z Lęborka - 34.39 min, druga była Klaudia Musiał ze Sławska - 36.07 min, a trzecia Monika Knitter z Polanowa 36. 13 min.

Przed biegiem głównym rozegrano, jak co roku, biegi dzieci i młodzieży. Tutaj świetnie spisywał się MKS Święc Sławno.

W swoich kategoriach zwyciężali Igor Buze, Jakub Wilczewski i Gracjan Sroka, druga była Julia Recka, trzecia Maja Gondek, czwarta Martynka Jabłońska i Jakub Mikołajczak.

Głównym organizatorem imprezy była SP w Sławsku. Bieg jest zaliczany do Festiwalu Biegowego Powiatu Sławieńskiego 2019 i był jego pierwszą odsłoną.

Na zdjęciach: start do biegu głównego, najlepszy na mecie Mariusz Borychowski i pierwsza z Pań Paula Bogdanowicz oraz start do crossu Nording Walking

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe