Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 25 lipca 2025 03:28
Przeczytaj!
Reklama

Warszkowo: Porzucił odpady samochodowe w lesie. Zostanie ukarany?

Warszkowo: Porzucił odpady samochodowe w lesie. Zostanie ukarany?
Podziel się
Oceń

Tak aktualnie wygląda część terenu leśnego (w pobliżu stawów) w Warszkowie. O zaśmieconym, odpadami samochodowymi, skwerze poinformowała nas Czytelniczka.
- Mam nadzieję, że sprawca tego szkodliwego dla środowiska "bałaganu" zostanie szybko zidentyfikowany i ukarany, a także zobowiązany do uprzątnięcia odpadów, które porzucił w tym miejscu - sytuację komentuje mieszkanka Warszkowa. 

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

ggff 08.06.2020 08:20
Jak wrócą tu Niemcy to każą nam to posprzątać a potem kula w łeb.

kwiatuszek 30.04.2020 05:36
To na pewno ten sam człowiek co wcześniej wyrzucał takie same odpady w okolicy.

Pit 28.04.2020 15:15
Nosz kur... jakim debilem trzeba być żeby zawieść odpady do lasu jak przyjmują na składowisku. Nie mogę tego pojąć. Poza tym jeśli ktoś ma warsztat samochodowy czy podobną tego typu działalność to nie powinna oma zostać zarejestrowana bez przedłożenia umowy na odbiór odpadów. Co roku pod groźbą kary przekładać umowę do urzędu gminy a jak nie to 100000 kary z rygorem wykonalności od zaraz !

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RyszardTreść komentarza: Ptaszki cwierkaja ze koszalinska klika ciagle skomli po przegranej w wyborach. Radni zwiazani ze starym rezimem blokuja wszystko. Stary wojt kasuje pensje z Darlowskiej grupy rybackiej i cierpliwie czeka az radni zrobia rozpizdiel. Potem zla prasa na obecnego wojta i stary wraca do gry. Polityka na szczeblu gminnym to juz bagnoData dodania komentarza: 22.07.2025, 18:05Źródło komentarza: Malechowo: Referendum! Mieszkańcy chcą odwołania Rady GminyAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Co za bzdura. To po co jeździcie na wycieczki do Afryki do tych psychicznie chorych czy kriminogennych panów? Brak słów.Data dodania komentarza: 21.07.2025, 09:56Źródło komentarza: Kłamią, aby straszyć mieszkańców! Na tropie imigrantów.Autor komentarza: African money makerTreść komentarza: W takim razie śpimy spokojnie , w okolicy nie powstaną ośrodki dla leniwych nierobów z Afryki , nie ma zagrożenia ze strony tych nieobliczalnych za zwyczaj chorych psychicznie lub z kryminogenną historią Panów . Uffff uśmiechamy sięData dodania komentarza: 18.07.2025, 08:41Źródło komentarza: Kłamią, aby straszyć mieszkańców! Na tropie imigrantów.Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Błąd Panie Redaktorze. Wiekszy cyrk jest na drogach naszego powiatu. Może ustali Pan co za "geniusz" jest odpowiedzialny za remont w środku sezonu "Lepperówki" i za brak zakończenia prac na trasie z Darłowa do Postomina. Starosta powinien tych "pracowników roku" wywalić na zbity pysk i narobić rabanu w Urzędzie Marszałkowskim i GDKiA.Data dodania komentarza: 17.07.2025, 15:13Źródło komentarza: Największy ,,Dream Circus'' w Darłówku !Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Błąd redaktorze,jeszcze większy cyrk to jest sytuacja na drogach w tym powiecie. Może ustalicie co za geniusze są odpowiedzialni,za remont w środku sezonu "Lepperówki" i za trwająca nadal przebudowę drogi z Darłowa do Postomina? Starosta,mimo iż wiem,że to nie jego drogi powinien tych patałachów wywalić na mordy i narobić rabanu w Urzędzie Marszałkowskim i GDKiA.Data dodania komentarza: 17.07.2025, 15:08Źródło komentarza: Największy ,,Dream Circus'' w Darłówku !Autor komentarza: OnaTreść komentarza: a gdyby trafił w grupę ludzi?zabił dwoje ludzi dość morderców na drogachData dodania komentarza: 11.07.2025, 15:19Źródło komentarza: Noskowo: dwoje do trumny, dwóch do szpitala!
Reklama
Reklama