Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 marca 2026 05:27
Przeczytaj!
Reklama Społecznik 2026

Sławno: 50 lat razem czyli „Złote Gody" Państwa Haliny i Jana Antoszko z Bobrowiczek

Podziel się
Oceń

Złote Gody” obchodzili Państwo Halina i Jan Antoszko z Bobrowiczek. Z tej okazji otrzymali medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W imieniu Prezydenta RP wręczył je Ryszard Stachowiak - wójt gminy Sławno.

Państwo Antoszko ślub wzięli w Sławnie, w styczniu 1970 r. Wówczas Pani Halina, wraz z rodzicami, mieszkała w Warszkowie, a Pan Jan w Bukowie Polanowskim. Oboje pracowali w Sławnie. Ona w spółdzielni „Sławianka”, on najpierw w PBR-olu, a później w Zakładach Drobiarskich.

Po ślubie zamieszkali w Sławnie, a po 20 latach przeprowadzili się do Bobrowiczek, do wybudowanego domu, gdzie Pan Jan prowadził prywatny zakład stolarski (obecnie działalność tę kontynuuje syn).

Państwo Antoszko dochowali się dwojga dzieci i trójki wnuków. Obojgu życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności. Redakcja Obserwatora Lokalnego.

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: A kiedy pan burmistrz zajmie się gettem odw bo niedługo odgrodzi się muremData dodania komentarza: 13.03.2026, 12:09Źródło komentarza: Sławno: Basztowa, także będzie remontowanaAutor komentarza: Krystyna że Sławna.Treść komentarza: A na Dzień Kobiet,,to w/g zaproszeń był wstęp,pani z SDK, czy firmy sponsorowały wstęp.Bo widzę, że dla wybranych jest SDK.Data dodania komentarza: 11.03.2026, 11:25Źródło komentarza: Sławno: Dzień kobiet w kinowych fotelachAutor komentarza: Mieszkaniec SławnaTreść komentarza: Pamiętam jak częstował alkoholem osoby nieletnie. I zboczone podteksty do dzieci jakie kierowałData dodania komentarza: 9.03.2026, 12:44Źródło komentarza: Paweł, Sławno: Szukam miłości, bo samemu smutnoAutor komentarza: Lokalna obserwatorka .Treść komentarza: Tu nie ma co uzasadniać mieszkamy w małej miejscowości i każdy zna go na tyle by wiedzieć jaki z niego ananas.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 17:33Źródło komentarza: Sławno Prezes Inwalidów Wojennych w Sanatorium MiłościAutor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Może i widać,ale pamiętam jak to naprawiali. Tak stanęli samochodem,że nie było widać samochodów od strony KPP,jakiś człowiek z tej ekipy powinien kierować ruchem,amatorszczyzna podczas naprawy i po naprawie. Miałbym więcej czasu,to podjechałbym na policję i by ich zestrugali. Zero ogrodzenia strefy niebezpiecznej. Panie Burmistrzu w wodociągach BHP leży,kwiczy i robi pod siebie.Data dodania komentarza: 2.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. PolanowskiejAutor komentarza: MagdalenaTreść komentarza: Jak widziałam po lodzie jeździli rowerami,to włos staje na głowie,ludzie nie myślą,szkoda tej rowerzystki,ale wiadomo pi takiej zimie może być pełno niespodzianek na drogach i ulicach,trzeba myśleć trochę,nie lepiej się przejść na pieszo.Data dodania komentarza: 2.03.2026, 08:54Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. Polanowskiej
Reklama
Reklama