Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 12:51
Przeczytaj!

Klasa Okręgowa Sława Sławno – Victoria Sianów 4:0 (3:0)

W 3 kolejce ligi okręgowej Sława Sławno, na własnym boisku, wysoko wygrała z Victorią Sianów. Dorobkiem bramkowym podzielili się Piotr Serewiś, Damian Pawełek i Szymon Biernat. Wszyscy trzej, w różnych układach asystowali przy zdobywaniu bramek. Czwarta była samobójcza. Trzy gole padły jeszcze przed przerwą. Pierwsze celne trafienie odnotował, w 10 minucie, Piotr Serwiś, który wykorzystał podanie Damiana Pawełka. Z kolei Damian, w 14 minucie podwyższył wynik na 2:0 po podaniu Szymona Biernata. Trzecia bramka (36') to strzał samobójczy zawodnika Victorii. Wynik spotkania ustalił w 52' Szymon Biernat po asyście Piotra Serewisia. Za tydzień w derbach powiatu Sława zmierzy się z Arkadią Malechowo. Bramki: 1:0 - 10' - Serewiś 2:0 - 14' - Pawełek 3:0 - 36' - Samobójcza 4:0 - 52' - Biernat
Sława Sławno w niebieskich strojach

Autor: Andrzej Lauren

Podziel się
Oceń

Skład Sławy Sławno: Wolowski, Kostrzewiński (78' Karaban), Wróbel, Szadkowski, Gronkiewicz, Bricicaru, Pawełek (74' Zosiuk), Malias, Biernat (74' Kwiatkowski), Serewiś (67' Wardak Dawid), Kucharski (90' Paczkowski)
Wszystkie wyniki i tabela klasy okręgowej w wydaniu papierowym Obserwatora Lokalnego z 30 sierpnia 2023 r.