Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 07:59
Przeczytaj!

Piłka Nożna: Wiekowianka Wiekowo - w środę porażka, w sobotę zwycięstwo...

Dwumecz Astry Ustronie Morskie i Wiekowianki Wiekowo. Najpierw, w środę spotkanie z ramach Pucharu Polski. Na stadionie w Ustroniu Morskim mocno osłabiony zespół z Wiekowa (pięciu młodzieżowców i tylko czterech zawodników ze składu podstawowego i bez rezerwowych) przegrał 1:4 i został wyeliminowany z pucharowych rozgrywek.
Trzecią bramkę dla Wiekowianki zdobył Damian Zawolik
Podziel się
Oceń

W sobotę piłkarze Wiekowianki efektownie zrehabilitowali się za środową porażkę. Na boisku w Wiekowie do przerwy było 2:1 po strzałach Kamila Kowalskiego (12') i Jędrzeja Ponurko (34' rzut karny). Po przerwie „swoje” dołożyli: Damian Zawolik (74'), Patryk Grzybak (90') i Adrian Bigos (93' rzut karny). Honorową bramkę dla gości zdobył Oskar Stępień.

Pełne tabele i wyniki w wydaniu papierowym Obserwatora Lokalnego z 13 września 202 3r .