Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 10 maja 2025 01:21
Przeczytaj!
Reklama

Sławno: Będzie protest rolników!

W dniu 20 marca br. planowane jest zgromadzenie rolników polegające na blokadzie drogi krajowej nr 6 z ul. Gdańską.
Sławno: Będzie protest rolników!
Podziel się
Oceń

Na stronie Urzędu Miasta Sławna widnieje oficjalna informacja o zgromadzeniu publicznym i utrudnieniach w ruchu.

"Działając na podstawie art. 7 ust. 3 ustawy z dnia 24 lipca 2015 r.- Prawo o zgromadzeniach (t. j. Dz.U z 2022 r. poz. 1389 ze zm.) informujemy, że w dniu 14 marca 2024 r. do tut. Urzędu wpłynęło zawiadomienie o zamiarze zorganizowania zgromadzenia.

Miejsce zgromadzenia - skrzyżowanie drogi krajowej nr 6 z ulicą Gdańską w miejscowości Sławno.

Termin zgromadzenia - 20 marca 2024 r., w godzinach od 8:00 do 18:00.

Cel zgromadzenia - wskazanie konieczności ochrony gospodarstw rolnych przed niekorzystną polityką rolną Unii Europejskiej i kryzysem ekonomicznym wywołanym niekontrolowanym importem towarów rolnych z krajów nie będących w Unii Europejskiej.

W związku z powyższym w dniu 20 marca 2024 r. w godzinach od 8:00 do 18:00, w okolicy planowanego zgromadzenia, mogą występować utrudnienia w ruchu drogowym."

 


Napisz komentarz

Komentarze

Gościu 17.03.2024 19:23
Błądzisz Tutejszy, ciągle błądzisz.

Też muszę funkcjonować w tych realiach 17.03.2024 15:54
Może panowie weźcie się za robotę !!! Ja muszę utrzymać firmę , opłacić ZUS, podatki, dać wypłaty i leasingi. Nikt mi nie dopłaci , nie da zwolnienia , kredytu zero. I żyje . Jak mnie niestacjonarnie na Porsche jeżdżę skoda i nie protestuje tylko godzę się z losem . Jak przegrywam przetarg to nie blokuje . Robicie sobie wrogów w śród zwykłych obywateli . Poczekamy do żniw jak będziecie dzwonić że suszarnia nie działa , padła automatyka w silosach itp albo pompy od gnojowicy nie działają - wtedy ja będę protestował

Tutejszy 15.03.2024 07:03
No niech ja się przez was terroryści gdzieś spóźnie,albo ktoś z mojej rodziny. Wasza wolność kończy się tam gdzie zaczyna się moja wolność. Macie rację z tym eko oszołomstwem,tylko macie robiç to tak źebym ja o tym nic nie wiedział. Prowadzę biznes i nie strajkuje jak mi coß nie idzie tylko szukam rozwiązań we własnym zakresie a nie terroryzuje resztę społeczeństwa. Róbcie tak dalej to ludzie was znienawidzą. P.S. zborze ze wschodu "BE" ale nawozy to już "CACY". To jest klinicznie stwierdzona schizofrenia. I nie zgadzam się na to źebyście uzurpował i sobie prawo do tego że robicie to dla mojego dobra. Napisze krótko WALCIE SIE. Sam potrafię zadbać o swoją rodzinę i siebie. Nie idzie rola? Otwórzcie sobie sklep z bronią albo sexschop. Miłego dnia

rolnik 18.03.2024 09:50
won komuchu onuco !! szanuj rolników bo będziesz żarł ale te swoje lisingi. więcej szacunku ma rolnik walczący o swoje (nasze) niż taka ci..a zza ekranu tfuu na ciebie

Tutejszy 18.03.2024 13:05
Komuchu? HA,Ha,Ha to Wy jesteście sierotami po komunie,bo wam sie wszystko należy. G.no....produkować coś czego nikt nie chce to jest typowa komuna. jak górnicy ....mają już 10 mln ton wegla na zwałałach a statki z weglem zamowione za PiSu- KOMUCHÓW płyną radośnie dop Polski. Sprzedaj gospodarstwo,weżkredyt i rozkręcaj inny biznes,chyba bardziej KAPITALISTYCZNIE sie nie da?

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RyśTreść komentarza: Bez niego wójt upadnie i to dobra wiadomośćData dodania komentarza: 9.05.2025, 20:10Źródło komentarza: Gmina Sławno: Patryk Sienkiewicz już nie jest zastępcą wójtaAutor komentarza: RobertTreść komentarza: Takie informacje masz chyba z rynku Anno. To był super facet pomocny kto go poznał wie że to nieprawda a mówić zawsze bedaData dodania komentarza: 9.05.2025, 06:49Źródło komentarza: Gmina Sławno: Patryk Sienkiewicz już nie jest zastępcą wójtaAutor komentarza: sędzia.ANNA Maria WesołowskaTreść komentarza: narobił przekrętów za tamtego wójta to go pogonił, a teraz obecny wójt pogonił za machlojki .Data dodania komentarza: 8.05.2025, 11:06Źródło komentarza: Gmina Sławno: Patryk Sienkiewicz już nie jest zastępcą wójtaAutor komentarza: anonimowy uczestnikTreść komentarza: Widać stronniczość "redaktora". Nie słyszałem sprzeciwu u starszych wobec kandydata. Transparent może był widoczny ze dwie minuty który był podniesiony na długo przed wystąpieniem kandydata.Data dodania komentarza: 8.05.2025, 08:20Źródło komentarza: Mentzen w Sławnie - przeważała szkolna młodzieżAutor komentarza: PoPiSTreść komentarza: Gdzieś indziej dostał więcej lepiej i taki powód może byćData dodania komentarza: 6.05.2025, 09:44Źródło komentarza: Gmina Sławno: Patryk Sienkiewicz już nie jest zastępcą wójtaAutor komentarza: ZezulecTreść komentarza: Za duże jaja miałData dodania komentarza: 5.05.2025, 22:33Źródło komentarza: Gmina Sławno: Patryk Sienkiewicz już nie jest zastępcą wójta
Reklama
Reklama