Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 17 lipca 2025 22:28
Przeczytaj!
Reklama

Darłowo Ukradli quada ratowników

We wtorek rano (26 marca) ujawniono kradzież quada Yamaha z hali magazynowej przy basenie rybackim w Darłówku Zachodnim. Quad jest własnością Miasta Darłowo, wykorzystywanym przez ratowników wodnych na darłowskich plażach. Służył do ratowania zdrowia i życia potrzebujących tego plażowiczów, radykalnie skracając czas transportu poszkodowanych z miejsca zdarzenia do karetki pogotowia ratunkowego. W ciągu ostatnich dwóch sezonów kilkukrotnie spełnił swoje zadanie ratując ofiary podtopień, udarów czy zawałów serca.
Darłowo Ukradli quada ratowników
Podziel się
Oceń

Quad był ubezpieczony. Jeżeli ktokolwiek ma informacje na temat kradzieży, coś widział lub słyszał, prosimy bardzo o kontakt z Komisariatem Policji w Darłowie. 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Błąd Panie Redaktorze. Wiekszy cyrk jest na drogach naszego powiatu. Może ustali Pan co za "geniusz" jest odpowiedzialny za remont w środku sezonu "Lepperówki" i za brak zakończenia prac na trasie z Darłowa do Postomina. Starosta powinien tych "pracowników roku" wywalić na zbity pysk i narobić rabanu w Urzędzie Marszałkowskim i GDKiA.Data dodania komentarza: 17.07.2025, 15:13Źródło komentarza: Największy ,,Dream Circus'' w Darłówku !Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Błąd redaktorze,jeszcze większy cyrk to jest sytuacja na drogach w tym powiecie. Może ustalicie co za geniusze są odpowiedzialni,za remont w środku sezonu "Lepperówki" i za trwająca nadal przebudowę drogi z Darłowa do Postomina? Starosta,mimo iż wiem,że to nie jego drogi powinien tych patałachów wywalić na mordy i narobić rabanu w Urzędzie Marszałkowskim i GDKiA.Data dodania komentarza: 17.07.2025, 15:08Źródło komentarza: Największy ,,Dream Circus'' w Darłówku !Autor komentarza: OnaTreść komentarza: a gdyby trafił w grupę ludzi?zabił dwoje ludzi dość morderców na drogachData dodania komentarza: 11.07.2025, 15:19Źródło komentarza: Noskowo: dwoje do trumny, dwóch do szpitala!Autor komentarza: GrazynaTreść komentarza: To inicjatywa sołtysa pana Piotra Zająca i mieszkańców Żegocina więc proszę nie przypisywać zaslug komuś innemuData dodania komentarza: 11.07.2025, 11:03Źródło komentarza: Żegocino: Pstrąg i dzik w roli głównej, a do tego świetna zabawaAutor komentarza: GrazynaTreść komentarza: To nie dzieło wojta tylko sołtysa i mieszkańców Żegocina proszę nie przypisywać zaslug komuś innemuData dodania komentarza: 11.07.2025, 10:58Źródło komentarza: Żegocino: Pstrąg i dzik w roli głównej, a do tego świetna zabawaAutor komentarza: RyszardTreść komentarza: Nowy wojt i od razu cos sie dzieje. Brawo chłopaki Zające ze pomimo roznic programowych umieliscie zorganizowac taka impreze.Data dodania komentarza: 10.07.2025, 14:54Źródło komentarza: Żegocino: Pstrąg i dzik w roli głównej, a do tego świetna zabawa
Reklama
Reklama