Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 15 czerwca 2025 10:03
Przeczytaj!
Reklama
Ludzie listy piszą!

Sławno: Kiedy w końcu włączą światła i ustawią lustro?

Po ul. Gdańskiej w Sławnie od dłuższego czasu można jeździć samochodem, ale piesi nie czują się tam bezpieczni!
Sławno: Kiedy w końcu włączą światła i ustawią lustro?
Podziel się
Oceń

Czytelniczka pyta:

"Kiedy zostaną włączone światła i pomalowane pasy na przejściach dla pieszych?

Przecież przez te drogi, przechodzą dzieci do szkoły (chodzi o ulice: Gdańską i Chopina).

Światła są wyłączone i kierowcy nawet nie zatrzymują się, żeby przepuścić pieszych, bo nie ma pasów na jezdni (tzw. zebry). Idąc z dziećmi często zdarza nam się szybko przebiegać przez ulicę, uciekając przed nadjeżdżającym samochodem.

Ponadto jadąc samochodem ulicą Skłodowskiej i chcąc przejechać na ul. Pułku Ułanów lub Szopena, to lustro, które stoi na skrzyżowaniu jest źle ustawione i nie widać nadjeżdżających samochodów.

Kiedy to zostanie zrobione? Czy trzeba czekać na wypadek?"


Napisz komentarz

Komentarze

covid 20.03.2025 10:54
Skoro nie ma przejścia dla pieszych, tzw. zebry jak piszecie to po co światła przy tak małym natężeniu ruchu? Po co piesi pchają sie tam, gdzie nie ma przejścia?

policja sławno 21.03.2025 08:20
ty masz prawo jazdy ?? masz znaki pionowe informujące o przejściu dla pieszych. zapraszamy na komendę na rozmowę w trybie pilnym

zebra 20.03.2025 10:52
Nic bardziej głupszego od tych świateł nie mogli w tym mieście wymyślić. Auta stoją bez sensu smrodząc w centrum miasta przy minimalnym ruchu. Kierowcy też maja mózgi, nie wyłaczajmy ich.

Czytelniczka 19.03.2025 12:42
Mogli by tez zlikwidować drzewo obok pasów na skrzyżowaniu szopena i pułku Ułanów. Stojąc od strony urzędu kierowcy nie widzą ludzi, którzy chcą przejść przez pasy 🤬

stop wycince drzew 20.03.2025 07:27
tak wyciąć ...bo Karyna z internetu tak mówi.. :)

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MajkaTreść komentarza: Brawo,brawo wreszcie ktoś pomyślał o tym człowieku, który walczył o rolnikow Polski!!! Oddał życie. swoje !!! Szkoda mi tylko rodziny!!!!Data dodania komentarza: 14.06.2025, 10:42Źródło komentarza: Grzybno: Człowiek, który walczył o sprawiedliwość społeczną, polską wieś i godność rolników...Autor komentarza: Pan K. BartolinoTreść komentarza: Wiecie PiSowi krętacze, że nawet jak zostanie zaprzysiężony sutener to nadal będą przyjmowane i rozpatrywane sprawy oszustw wyborczych. W każdym czasie mogą sie wam do dupy dobrać. W końcu któryś pęknie i wszystko wyśpiewa a wy dostaniecie wyroki. Spieszcie się z samoujawnianiem, bo kto pierwszy ten lepszy i mniejsza kara. Przyznawać się członkowie komisji.Data dodania komentarza: 13.06.2025, 09:30Źródło komentarza: Karol Tadeusz Nawrocki Prezydentem ElektemAutor komentarza: Heniek O.Treść komentarza: Kto to jest Karol Nawrocki?Data dodania komentarza: 11.06.2025, 20:39Źródło komentarza: Karol Tadeusz Nawrocki Prezydentem ElektemAutor komentarza: KOZIOŁEK MATOŁEKTreść komentarza: koziołku matołku juz były liczone i wystarczy , nikt nie będzie liczył bo peowce kwiczą .. KAROL NAWROCKI PREZYDENTEM POLSKI!!!Data dodania komentarza: 11.06.2025, 13:17Źródło komentarza: Karol Tadeusz Nawrocki Prezydentem ElektemAutor komentarza: PISTreść komentarza: widac po kupionych lajkach jak działają peowcy.. nawet lajki sfałszowali... ŻENADA!!Data dodania komentarza: 11.06.2025, 07:51Źródło komentarza: Karol Tadeusz Nawrocki Prezydentem ElektemAutor komentarza: KoziołTreść komentarza: To trzeba przeliczyć jeszcze raz. Rozumiem, że jesteś tego samego zdania.Data dodania komentarza: 10.06.2025, 19:08Źródło komentarza: Karol Tadeusz Nawrocki Prezydentem Elektem
Reklama
Reklama