Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 3 lutego 2026 09:20
Przeczytaj!
Reklama

Sławno Alarm bombowy postawił służby na nogi...

Wiele wskazuje na to, że jakiś bardzo nieodpowiedzialny osobnik zrobił głupi żart sławieńskim służbom. W poniedziałek wieczorem, do Komendy Powiatowej Policji w Sławnie zadzwonił mężczyzna i zawiadomił, że w Szpitalu Powiatowym w Sławnie podłożona jest bomba. Informacja postawiła na nogi policjantów i strażaków. Zablokowali wjazd do placówki i rozpoczęli poszukiwania. Jak dotychczas (godz. 22:30) nie znaleziono nic.
Sławno Alarm bombowy postawił służby na nogi...

Autor: Mieczysław Siwiec

Podziel się
Oceń

Fałszywy alarm bombowy to poważne przestępstwo, za które grożą surowe konsekwencje. W Polsce, zgodnie z art. 224a kodeksu karnego, umyślne wywołanie fałszywego alarmu może skutkować karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Dodatkowo, osoba zgłaszająca taki alarm może być zobowiązana do zwrotu kosztów akcji ratunkowej.



Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: W zeszłym tygodniu tak się darli i wyzywali Panią Renatę że na całej ulicy było ich słychać a ten Pan co ich przywiózł to też miał ubawu,Wstyd ,wstydData dodania komentarza: 31.01.2026, 12:08Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: NataliaTreść komentarza: Masakra, oni powinni się leczyć i to pada z ust ludzi którzy uważają się za lepszych od innych a słoma wystaję im z butów karma do nich wróciData dodania komentarza: 31.01.2026, 11:53Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: SławianinTreść komentarza: Słowa :Garbus,Tyfus,Pizda jebana,wieprz,ścierwo, niemal codziennie padają z ich ustData dodania komentarza: 30.01.2026, 22:24Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: RysiekTreść komentarza: Jej sprawa została odwołana bo sędzina "CHORA" jeszcze poczeka na decyzję sądu za swój czyn "KRÓLOWA"Data dodania komentarza: 29.01.2026, 11:05Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: ZbyszekTreść komentarza: Na ulicy słyszałem jak krzyczała że królowa jest tylko jedna -to chyba gwiazda tego artykułu. TO trochę ją pociągają po sądach ponieważ nastąpiły braki w kadrach sądowychData dodania komentarza: 29.01.2026, 10:41Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Ciekawe co by powiedziała policja jakby doszło do kolizji? Pewnie niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Kiedy w tym kraju będzie normalnie i to zarządca drogi będzie odpowiadał za zdarzenia, gdy nie odśnieży lub nie posypie drogi lub chodnika.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 17:47Źródło komentarza: Sławno: Dzięki szybkiej reakcji kierowców uniknięto kolizji
Reklama
Reklama