Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 września 2025 22:32
Przeczytaj!
Reklama

Nasi na podium Mistrzostw Polski

Bardzo dobry występ kolarek i kolarzy z Darłowa podczas torowych Mistrzostw Polski Elity w konkurencjach sprinterskich oraz Mistrzostw Polski juniorów młodszych w konkurencjach nieolimpijskich.
Nasi na podium Mistrzostw Polski
Od lewej: Oliwia Majewska, Marcin Adamów, Nikola Sibiak, Marlena Karwacka, Zofia Jakubowska

Źródło: https://www.facebook.com/KlubKolarskiZiemiaDarlowska

Podziel się
Oceń

W pierwszym dniu zawodów Nikola Sibiak zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Elity kobiet w sprincie, Marlena Karwacka zakończyła sprint na 5-tym miejscu, Fabian Marynka zdobył tytuł Mistrza Polski juniorów młodszych w wyścigu scratch i brązowy medal w wyścigu na 500 m. Wiktoria Tatarzyn dwa razy na 6-tym miejscu: w wyścigu scratch i wyścigu eliminacyjnym. W wyścigu eliminacyjnym Fabian Marynka był na miejscu 4-tym, a Jakub Olender na 8-mym.
Drugi dzień torowych Mistrzostw Polski to ponownie znakomita postawa naszych zawodniczek i zawodników. Nikola Sibiak wygrywa keirin w elicie kobiet. Marlena Karwacka z tytułem Vice Mistrzyni Polski. Ksawery Andrzejewski wygrywa wyścig punktowy zostając Mistrzem Polski juniorów młodszych w tej konkurencji. Wiktoria Tatarzyn zajmuje 10-te miejsce w wyścigu punktowym juniorek młodszych. W sprincie drużynowym Elity kobiet nasze Panie w składzie Marlena Karwacka, Nikola Sibiak, Oliwia Majewska i Zosia Jakubowska z tytułami Vice Mistrzyń Polski.
Wielkie gratulacje dla wszystkich naszych zawodniczek i zawodników za walkę i charakter!
 


Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Z mojego punktu widzenia,po wybudowaniu S6 mam gdzieś czy będą tu jakieś "zakłady pracy" do Słupska 20 minut do Koszalina niecałe 30,w obu przypadkach dojazd do centrum. Burmistrz powinien zająć się jak najszybszym zakończeniem rozpoczętych remontów a my cieszmy się spokojem w Sławnie. Darłowo może pomarzyć o takich możliwościach które da Ska.Data dodania komentarza: 12.09.2025, 22:04Źródło komentarza: Burmistrz Sławna Krzysztof Frankenstein odkrywa kluczowe inwestycje dla rozwoju miasta w Polskim Radiu KoszalinAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Miasto się wyludnia bo pan burmistrz i nasza rada miasta nie przyciąga żadnych inwestorów. Takie rzeczy to chyba robi dla emerytów bo to miasto niedługo niedługo będzie miało tylko takich mieszkańców. Inwestorzy to jest rozwój miasta i czym chyba nie wiedzą nasi włodarzeData dodania komentarza: 12.09.2025, 13:55Źródło komentarza: Burmistrz Sławna Krzysztof Frankenstein odkrywa kluczowe inwestycje dla rozwoju miasta w Polskim Radiu KoszalinAutor komentarza: KasiaTreść komentarza: Jakie numery na ul.DębowejData dodania komentarza: 12.09.2025, 00:40Źródło komentarza: Groźna bakteria uderza w Sławno!Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: Kiedy wreszcie w tym chorym kraju ktoś zrobi porządek ze sprawami tego typu Jakim prawem pozwala się na ściąganie tego typu szajsu można tego typu paskudztwo wykorzystać w celach targnięcia na czyjeś życie KpinaData dodania komentarza: 9.09.2025, 11:07Źródło komentarza: Sławno: Jadowity wąż na OgrodowejAutor komentarza: Won !Treść komentarza: Szanowana 🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 9.09.2025, 06:45Źródło komentarza: Zmiana na stanowisku SkarbnikaAutor komentarza: GalTreść komentarza: Panie Stachu Rychowiak... Polski język trudny język???? Pani Renata jest bardzo szanowaną osobą w gminie i nie tylko w gminie. Ma ogromną wiedzę i ogromne umiejętności. Może byś tak wyszedł z anonimowości Panie Rychowiak a nie udajesz greka...Data dodania komentarza: 8.09.2025, 18:46Źródło komentarza: Zmiana na stanowisku Skarbnika
Reklama
Reklama