Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 grudnia 2025 20:14
Przeczytaj!
Reklama Możesz wszyskto

Otwarcie drogi Rusinowo-Barzowice

Oficjalnie oddano do użytku przebudowany odcinek drogi powiatowej Rusinowo–Barzowice, który już dziś znacząco podnosi komfort i bezpieczeństwo podróży między gminami.
  • Źródło: https://www.facebook.com/StarostwoPowiatoweWSlawnie
Otwarcie drogi Rusinowo-Barzowice

Źródło: https://www.facebook.com/StarostwoPowiatoweWSlawnie

Podziel się
Oceń

Starosta Sławieński Wojciech Wiśniowski, Wójt Gminy Darłowo Radosław Głażewski oraz radni gminni spotkali się, aby wspólnie dokonać uroczystego przecięcia wstęgi na przebudowanym odcinku drogi powiatowej Rusinowo-Barzowice. 
Do użytku oddano odcinek o łącznej długości 4,335 km. Koszt jego przebudowy wyniósł 12 491 848,13 zł. Częściowe dofinansowanie udało się uzyskać z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 2025 i Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie. W ramach zadania wykonano m.in.: roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, roboty ziemne, konstrukcję jezdni i zjazdów, chodniki, krawężniki, obrzeża i prefabrykaty, przepusty, pobocza i rowy, a także roboty wykończeniowe.
- Jest to droga łącząca gminę Postomino i gminę Darłowo. Nowa infrastruktura znacząco poprawi bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, turystów oraz wszystkich użytkowników ruchu – podkreślał na otwarciu Starosta Sławieński. 
 

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: DobrodusznyTreść komentarza: Nic dziwnego, ze nawet choinkę potrafią ukraść. Przecież to ludzie bez grosza przy duszy, którzy myślą ze skoro głowę noszą wysoko to chamstwo i ubóstwo ukryją pod płaszczem. Zabawna rodzinaData dodania komentarza: 16.12.2025, 20:44Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: SlawianinTreść komentarza: Niemożliwe taka "elita" i nie stać ich na choinkę oni powinni trafić na leczenie do psychiatryData dodania komentarza: 14.12.2025, 14:33Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: PoszkodowanaTreść komentarza: Dziś nawet zabrali nam choinkę świątecznąData dodania komentarza: 13.12.2025, 23:26Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: FidekTreść komentarza: Masakra ; dzisiaj znowu mieli policję.Oni to się tam ładnie bawią.Ci ludzie chyba nigdy nie odpuszcząData dodania komentarza: 11.12.2025, 18:06Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: JuzekTreść komentarza: Dokładnie... 👌parcie na szkło mają piękne 😃😃Data dodania komentarza: 11.12.2025, 14:09Źródło komentarza: Od strażaków z Janiewic dla dzieciakówAutor komentarza: JosefTreść komentarza: A kto chce mieszkać na takim zadupiu bez perspektyw? Zostali emeryci i urzędnicy.....Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:05Źródło komentarza: Darłowo i Sławno wśród najszybciej wyludniających się miast
Reklama
Reklama