Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 4 maja 2026 00:45
Przeczytaj!
Reklama

Sławno: Przekazanie alkomatu dla KPP

Podziel się
Oceń

Policjanci ze Sławna otrzymali nowe urządzenie do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. 6 czerwca 2019 r. w sławieńskim ratuszu, z rąk Krzysztofa Frankensteina - burmistrza Sławna alkomat odebrał nadkom. Andrzej Kamoda - Komendant KPP w Sławnie.
W spotkaniu uczestniczyli również członkowie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - Olga Sozańska i Łukasz Ochędalski. Zakup alkomatu Promiler AL 4000V sfinansował sławieński samorząd ze środków MKRPA w Sławnie. Podarowane urządzenie pozwoli policjantom na przeprowadzenie badania stanu trzeźwości kierowców poruszających się po drogach regionu, a co za tym idzie poprawę stanu bezpieczeństwa w naszym mieście i regionie.
Alkomat posiada funkcję automatycznej samokontroli prawidłowości działania. W alkomacie zastosowano „policyjną” technologię czujnika elektrochemicznego, dzięki czemu zarówno precyzja pomiaru, jak i stabilność działania jest gwarantowana. AL 4000 jest uważany za jeden z najlepszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Renoma firmy PROMILER i zastosowanie czujnika elektrochemicznego jest najlepszą gwarancją poprawności wyników, a zasilanie z sieci energetycznej zapewnia wyższą jakość pomiaru niż w przypadku alkomatów na baterie.


Napisz komentarz

Komentarze

Gosc. 06.06.2019 23:20
Brawo,wladze !!!

Sławno 06.06.2019 20:25
Widać jak Policja jest niedofinansowania skoro muszą czekać na alkomaty zakupione poza resortem. Wstyd i nie ma się czym chwalić.

Funkcjonariusz KPP Sławno 07.06.2019 20:45
POLICJA POSADA ŚRODKI A SŁYSZAŁ PAN O WSPÓŁPRACY DLA DOBRA WSPÓLNEGO PRZYJDZIE PAN DO KPP I BĘDZIE MÓGŁ ZBADAĆ SIĘ CZY W PAŃSKIM ORGANIŹMIE ZNAJDUJE SIĘ ALKOHOL URZĄDZENIE BĘDZIE DOSTĘPNE W POMIESZCZENIU RECEPCYJNYM. JEŚLI DZIĘKI TEMU URZĄDZENIU CHOĆ JADNA OSOBA NIE WSIADZUE ZA KÓŁKO POD WPŁYWEM ALKOHOLU I NIE WYRZĄDZIŁ INNEI OSOBIE KRZYWDY TO MYŚLĘ ŻE WARTO SIĘ WSTYDZIĆ. POZDRAWIAM SERDECZNIE

taki tam 10.06.2019 14:07
Jeszcze jak dorzucą słownik to już będzie bajka.

Somsiod 06.06.2019 12:33
Brawo Łukasz :)

ASD 06.06.2019 10:55
To niezła reklama alkomatu xd

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WładekTreść komentarza: 800 + i jeszcze z pieskami!Data dodania komentarza: 1.05.2026, 13:13Źródło komentarza: Spacer z psem zakończył się brutalnym atakiem. Sławieńscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcęAutor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Polska "B" przyjechała na majówkę.Data dodania komentarza: 30.04.2026, 14:31Źródło komentarza: Spacer z psem zakończył się brutalnym atakiem. Sławieńscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcęAutor komentarza: Klaudia LemiszewskaTreść komentarza: Organizatorami były dh Klaudia Lemiszewska i dh Magdalena Bińczyk, nie Karolina. Chciałabym też zaznaczyć, że tego dnia warunki atmosferyczne były niesprzyjające jednak deszczu tego dnia do południa nie było, jedynie nieprzyjemny wiatr.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 14:40Źródło komentarza: Lejkowo: Duże Kroki dla Małych Drzewek O Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Co teraz będzie z urzędem? Kto go zastąpi?Data dodania komentarza: 27.04.2026, 08:58Źródło komentarza: Mieczysław Grabowski - zastępca burmistrza Sławna przechodzi na emeryturęAutor komentarza: KibicTreść komentarza: Ktoś to odebrał z urzędu miastaData dodania komentarza: 26.04.2026, 17:19Źródło komentarza: Na stadionie w Sławnie ruszyła renowacja murawy. Czy obiekt wrócić do użytkowania?Autor komentarza: SzatkowskaTreść komentarza: Dlaczego radny i sołtys piszą rzeczy nie prawdziwe że ci państwo stracili cały dorobek swojego życia mieszkać mają gdzie bo mają domki wynajem,mają plantacje borówki mają sklep odzieżowy czyli nie są w sytuacji krytycznej jak państwo przedstawiacie .Przykro pisać ale wydaje mi się że o wiele bardziej są potrzebujący niepełnosprawne osoby.To jest zwykle naciągacto.Pozatym dom nie spłonoł tylko kotłownia.Wstyd i hańba żeby wykorzystywać wrażliwe osoby do wpłat.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 13:17Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!
Reklama
Reklama