Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 4 maja 2026 00:05
Przeczytaj!
Reklama

Żukowo: Ogłoszono konkurs na dyrektora SP

Podziel się
Oceń

W miniony piątek (05.07.2019 r.) Ryszard Stachowiak - wójt gminy Sławno ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. gen. Stefana Roweckiego-Grota w Żukowie. O tym, jakie trzeba spełnić warunki, aby przystąpić do konkursu na dyrektora SP, można przeczytać na stronie internetowej Urzędu Gminy Sławno, lub klikając >TUTAJ<


Napisz komentarz

Komentarze

Somsiad Janusz 10.07.2019 09:48
Pytanie dlaczego zrezygnowała wcześniejsza pani Dyrektor? Bo raczej nie została zwolniona ponieważ nie ma wypowiedzi włodarza tut. Wójta który jak zwykle.... Zrobił swoje

Mieszkanka powiatu 08.07.2019 14:27
A kto tam pójdzie na to stanowisko. Nie dość, że stanowisko tylko z nazwy fajne, to kasa na poziomie zwykłego urzędasa i jeszcze trzeba z tym włodarzem się meczyć, a odpowiedzialność za wszystko spada tylko na dyrektora mimo iż nie podejmuje żadnych decyzji.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WładekTreść komentarza: 800 + i jeszcze z pieskami!Data dodania komentarza: 1.05.2026, 13:13Źródło komentarza: Spacer z psem zakończył się brutalnym atakiem. Sławieńscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcęAutor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Polska "B" przyjechała na majówkę.Data dodania komentarza: 30.04.2026, 14:31Źródło komentarza: Spacer z psem zakończył się brutalnym atakiem. Sławieńscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcęAutor komentarza: Klaudia LemiszewskaTreść komentarza: Organizatorami były dh Klaudia Lemiszewska i dh Magdalena Bińczyk, nie Karolina. Chciałabym też zaznaczyć, że tego dnia warunki atmosferyczne były niesprzyjające jednak deszczu tego dnia do południa nie było, jedynie nieprzyjemny wiatr.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 14:40Źródło komentarza: Lejkowo: Duże Kroki dla Małych Drzewek O Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Co teraz będzie z urzędem? Kto go zastąpi?Data dodania komentarza: 27.04.2026, 08:58Źródło komentarza: Mieczysław Grabowski - zastępca burmistrza Sławna przechodzi na emeryturęAutor komentarza: KibicTreść komentarza: Ktoś to odebrał z urzędu miastaData dodania komentarza: 26.04.2026, 17:19Źródło komentarza: Na stadionie w Sławnie ruszyła renowacja murawy. Czy obiekt wrócić do użytkowania?Autor komentarza: SzatkowskaTreść komentarza: Dlaczego radny i sołtys piszą rzeczy nie prawdziwe że ci państwo stracili cały dorobek swojego życia mieszkać mają gdzie bo mają domki wynajem,mają plantacje borówki mają sklep odzieżowy czyli nie są w sytuacji krytycznej jak państwo przedstawiacie .Przykro pisać ale wydaje mi się że o wiele bardziej są potrzebujący niepełnosprawne osoby.To jest zwykle naciągacto.Pozatym dom nie spłonoł tylko kotłownia.Wstyd i hańba żeby wykorzystywać wrażliwe osoby do wpłat.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 13:17Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!
Reklama
Reklama