Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 3 marca 2026 13:17
Przeczytaj!
Reklama

Piłka Nożna: Mecz przerwany, bo... sędzia pijany, skuteczny finisz Sławy Sławno, 8 bramek Darłowii, wygrana Wiekowianki,

Podziel się
Oceń

Kiedy w 52 minucie gry sławianie przegrywali na własnym boisku z Mechanikiem Bobolice 0:2 nic nie zapowiadało, że miejscowych kibiców czekać będą jeszcze w tym meczu jakieś emocje. Tymczasem po golach Piotra Ścisło (65 min.rzut karny) i Piotra Serewisia (75 i 86min.), który wszedł na boisko w drugiej odsłonie spotkania gospodarze zakończyli zwycięsko pojedynek dopisując na swoje konto trzy punkty dające im awans na czwarte miejsce w tabeli rozgrywek Koszalińskiej Klasy Okręgowej.

W innych meczach Darłovia Darłowo rozgromiła na wyjeździe Calisię Kalisz Pomorski 8:1, Wiekowianka Wiekowo wygrała z Kotwicą II Kołobrzeg 2:0.

Mecz Wieży Postomino z Jedność Ikarem w Krosinie został przerwany z powodu niedyspozycji arbitra, który podczas przerwy został przebadany przez policję alkomatem i ostatecznie nie dopuszczono go do sędziowania w drugiej odsłonie spotkania.

Na zdjęciach fragmenty meczu Sława - Mechanik



Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Może i widać,ale pamiętam jak to naprawiali. Tak stanęli samochodem,że nie było widać samochodów od strony KPP,jakiś człowiek z tej ekipy powinien kierować ruchem,amatorszczyzna podczas naprawy i po naprawie. Miałbym więcej czasu,to podjechałbym na policję i by ich zestrugali. Zero ogrodzenia strefy niebezpiecznej. Panie Burmistrzu w wodociągach BHP leży,kwiczy i robi pod siebie.Data dodania komentarza: 2.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. PolanowskiejAutor komentarza: MagdalenaTreść komentarza: Jak widziałam po lodzie jeździli rowerami,to włos staje na głowie,ludzie nie myślą,szkoda tej rowerzystki,ale wiadomo pi takiej zimie może być pełno niespodzianek na drogach i ulicach,trzeba myśleć trochę,nie lepiej się przejść na pieszo.Data dodania komentarza: 2.03.2026, 08:54Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. PolanowskiejAutor komentarza: KrzysiuTreść komentarza: Widać, że jest piach. Zależy z której strony jechała ale nie wierze, że z daleka nie było widać co się dzieje.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 22:00Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. PolanowskiejAutor komentarza: SoltysTreść komentarza: Wala w nocha jakieś gówno. Nic się tam nie zmieniło od lat to samoData dodania komentarza: 1.03.2026, 20:23Źródło komentarza: Sławsko: Wyłudzenie odszkodowania czy głupie zabawy?Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Jechałem w strone Radosławia. Co tam sie wyprawia. Ludzie jak zombie na droge pod auta sie rzucają. Fentanyl chyba dotarł do ZSL. Gdzie ksiądz, gdzie straż, policja, Magda Gessler? Jednego przejechalem po grdyce ale uciekł skubany.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 19:55Źródło komentarza: Sławsko: Wyłudzenie odszkodowania czy głupie zabawy?Autor komentarza: piotrekTreść komentarza: od kiedy go znam to nawet w malzenstwie szukal milosci, nie jedna znalazl, i mloda i stara. pamiatka ma 20 lat, warto zeby redakcia sprawdzilaData dodania komentarza: 27.02.2026, 08:24Źródło komentarza: Paweł, Sławno: Szukam miłości, bo samemu smutno
Reklama
Reklama