Darłowo: wyborczy incydent
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że przewodnicząca jednej z komisji w Darłowie wyniosła pieczątkę poza lokal wyborczy. Według słów naszych informatorów, sytuacja wyszła na jaw, gdy okazało się, że lokal został zamknięty i oplombowany przez kilku członków komisji, a Pani przewodnicząca pieczątkę beztrosko schowała do torebki i poszła do domu. Stało się to za zgoda wszystkich uczestniczących w tym osób. Afera wybuchła trochę później, gdy niektórzy członkowie komisji uznali to za działanie karygodne. Interweniowała policja.
31.05.2025 19:54
4