Uczniowie świecili przykładem
Odwiedziny w sławieńskiej komendzie policji, zawsze niosą ze sobą ogromną dawkę entuzjazmu i wprowadzają niepowtarzalną atmosferę. Tym razem uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Sławsku w ramach obchodów Tygodnia Bezpieczeństwa do placówki przyjechali na rowerach.
06.10.2025 19:51