Finał WOŚP w Sławnie

start 13.01.2019 09:00
koniec 13.01.2019 20:00

Lokalizacja: Sławno

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku pod hasłem "Pomaganie jest dziecinnie proste".

W Sławnie 135 wolontariuszy jest gotowych do kwestowania na terenie naszego miasta.  Program miejskiego finału rozpoczynamy już 12 stycznia 2019 roku o godz. 09:00. Tego dnia na hali sportowej przy Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie  rozegrany zostanie II Samorządowy Turniej Piłki Nożnej o przechodni Puchar Burmistrza Miasta Sławno. Do rywalizacji przystąpią drużyny złożone z przedstawicieli samorządów powiatu sławieńskiego. Organizatorem turnieju jest Miasto Sławno oraz Sztab WOŚP.

Kolejnego dnia, 13 stycznia 2019 roku w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sławnie program rozpocznie się o godz. 13:00. W I bloku zaprezentują się uczniowie ze sławieńskich szkół i przedszkoli, następnie czeka nas pokaz ratownictwa medycznego oraz występy artystyczne. O godz. 15:30 odbędzie się główna licytacja, a w niej m.in. złote serduszko ufundowane przez Pracownia Złotnicza "MD", srebrne serduszko ufundowane przez radnych Rady Miejskiej w Sławnie, pieczony prosiak ufundowany przez Grzegorza Sendeckiego i piłka z autografami piłkarzy Pogoni Szczecin.  Ponadto talony, vouchery oraz inne przedmioty podarowane przez hojnych darczyńców.

Po głównej licytacji czekać na nas będzie przepyszny tort w kształcie serca, który co roku przygotowuje niezawodna Piekarnia Jakubowscy. O godz. 17:00 na scenie zaprezentuje się zespół Hubas. Jest to autorski projekt muzyczny Huberta Biczkowskiego, który postanowił wykorzystać swój ogromy potencjał i podzielić się ze światem swoją twórczością, która niewątpliwie już wkrótce wypełni lukę na polskiej scenie muzycznej.

Po wokalnych występach na scenie  wystąpią formacje Magnetica - Szkoła Tańca oraz Finezja Sławno. Na zakończenie światełko do nieba, które odbędzie się na terenie obok hali SP3!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.