Szkolenie online z: „Programów i aplikacji do zdalnej komunikacji”

  • 27.04.2020, 08:12
  • Obserwator Lokalny
Szkolenie online z: „Programów i aplikacji do zdalnej komunikacji”

Darłowski Ośrodek Kultury im. Leopolda Tyrmanda wraz z Darłowskim Centrum Wolontariatu zapraszają zainteresowanych przedstawicieli: organizacji pozarządowych, JST, instytucji i wszystkich chętnych do udziału w wirtualnym spotkaniu na temat: „Programów i aplikacji do zdalnej komunikacji”.
Czas zamrożenia polskiej gospodarki i koronawirusowego postoju wymógł na nas konieczność szukania alternatywnych sposobów komunikowania się, pracy zdalnej, często realizowania zadań, w tym zadań statutowych instytucji, które reprezentujemy.
Chcąc Państwu przybliżyć zasoby i możliwości jakie daje przestrzeń wirtualna zachęcamy do skorzystania ze spotkania, podczas którego zaprezentujemy wybrane popularne komunikatory, platformy do e-learningu i zarządzania zespołem.
Pokażemy najprostsze i nieco bardziej złożone, ale równie przyjazne w obsłudze narzędzia do komunikacji w zespole i z klientami. Spotkanie będzie składało się z części prezentacyjnej i dyskusji z uczestnikami. Przewidziany czas spotkania – około 60 min.
Spotkanie odbędzie się już w najbliższy wtorek tj. 28 kwietnia o godzinie 18:00 na FB DOK i DCW. Poprowadzi je Tomasz Keler – trener, animator i doradca ds. formalno-prawnych, komunikacji IT w NGO w Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku. Prywatnie pasjonat fotografii (fotograf naszego – darłowskiego festiwalu Media i Sztuka) i nowych technologii.

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe