Darłowo. Tomasz Stockinger & Stefan Gąsieniec. Recital: „Już nie zapomnisz mnie”

  • 10.07.2020, 09:10
  • Obserwator Lokalny
Darłowo. Tomasz Stockinger & Stefan Gąsieniec. Recital: „Już nie zapomnisz mnie”

Darłowski Ośrodek Kultury im. Leopolda Tyrmanda zaprasza serdecznie 10 lipca 2020 roku na recital Tomasza Stockingera, któremu będzie towarzyszył pianista Stefan Gąsieniec. „Już nie zapomnisz mnie” to piękne wspomnienie dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie. Wieczór spędzimy w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego.

 

Tytuł programu pochodzi od piosenki Już nie zapomnisz mnie, która stanowiła główny motyw muzyczny polskiej komedii Zapomniana melodia z 1938 roku. Koncert poświęcony jest twórcom takim jak Henryk Wars czy Jerzy Jurandot. A jako że wykonawcą jest aktor, oddaje także przez swój recital hołd gwiazdom kina przedwojennego i przypomina Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego, Antoniego Fertnera i innych.
Można powiedzieć, że recital jest wiązanką piosenek polskiego kina przedwojennego, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianisty, jak za dawnych, dobrych lat. Wraca do nas łagodnym uśmiechem, niesłychanym charm'em i przenosi do magicznego dwudziestolecia. Ten program to elegancja i szyk minionych lat, wciąż tak żywo wspominanych. Najlepszy prezent muzyczny dla kobiety i mężczyzny!

Zapraszamy: 10 lipca 2020 r., godz. 20:00  Darłowo – Rynek

 

 

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe