Zajęcia z dziećmi w lejkowskiej szkole

  • 21.04.2021, 13:24
  • Andrzej Lauren

Częściowe zawieszenie obostrzeń pozwoliło na wznowienie zajęć z najmłodszymi wychowankami w lejkowskiej Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego. Na zdjęciach prezentujemy zajęcia w grupie przedszkolnej oraz inne formy wsparcia udzielane wychowankom placówki. 
Na zdjęciach: Lidia Seweryn podczas zajęć specjalistycznych, zajęcia plastyczne w oddziale przedszkolnym, Marcjanna Malczewska z  grupą przedszkolaków prezentują swoje prace, zajęcia sportowe  w terenie, wycieczka przedszkolaków po okolicy Lejkowa, powrót przedszkolaków z zajęć rekreacyjnych na świeżym powietrzu, zajęcia sportowe grupy dzieci 5 - 6  letnich w ramach Szkolnego Klubu Sportowego SKS prowadzone przez Kamila Wiśniewskiego, przedszkolaki w ramach SKS z Kamilem Wiśniewskim korzystają z atrakcji przyrodniczych i ruchu na świeżym powietrzu. 

Andrzej Lauren

Zdjęcia (9)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe