Sławno-Jarosławiec: Wyjątkowi goście w nowej komendzie

  • 06.06.2021, 07:39
  • Obserwator Lokalny
Sławno-Jarosławiec: Wyjątkowi goście w nowej komendzie
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie często spotykają się z dziećmi. Zdarza się, że to najmłodsi odwiedzają policjantów i na miejscu przyglądają się ich pracy, a przy okazji z zaciekawieniem zwiedzają nową komendę. Komendę Powiatową Policji w Sławnie odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej w Jarosławcu. Głównym punktem wizyty było jej zwiedzanie oraz krótka lekcja o bezpieczeństwie. Spotkanie rozpoczęło się od zwiedzenia stanowiska kierowania, gdzie najmłodsi dowiedzieli się na czym polega praca dyżurnego jednostki. Dzieciom nie zabrakło odwagi i zwiedzili pomieszczenia, gdzie przed osadzeniem w areszcie przebywają zatrzymani.
W trakcie spotkania młodzi Goście mieli okazję zwiedzić strzelnicę, pokój przesłuchań, a także możliwość rozmowy z policjantami pełniącymi służbę i przebywającymi w komendzie. Jak zawsze największe zainteresowanie dzieci wzbudził radiowóz, który wykorzystywany jest w codziennej służbie.

Na koniec spotkania najmłodsi otrzymali słodki poczęstunek. asp. Kinga Warczak

 

 

 

 

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe