Darłowo zaprasza na miejską Wigilię

  • 05.12.2018, 13:36
  • Obserwator Lokalny
Darłowo zaprasza na miejską Wigilię

V Wieczór przed(Wigilijny)

19 grudnia 2018 (tj. środa)

godz. 17:00

Darłowo – hala gimnastyczna przy Zespole Szkół im. Stefana Żeromskiego (ul. Chopina 4)

Burmistrz Darłowa Arkadiusz Klimowicz zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców miasta oraz gości wypoczywających w okresie świątecznym w Darłowie do udziału w V Wieczorze (przed) Wigilijnym. Odbędzie się on tradycyjnie w hali sportowej Zespołu Szkół im. Stefana Żeromskiego w Darłowie przy ul. Chopina 4. Wstęp wolny.

Wieczór (przed) Wigilijny to miejska wigilia organizowana z inicjatywy Burmistrza Miasta Darłowa od pięciu lat. Spotkanie integrujące darłowską społeczność to wieczór spędzany przy blasku świec, przy choince, wspólnym kolędowaniu i składaniu sobie życzeń. Tak będzie i w tym roku. Nie zabraknie zapachu pomarańczy, sianka pod obrusem, jemioły, zapachu cynamonu, anyżu i goździków. Będzie barszcz czerwony, pierogi z kapustą, bigos, łazanki i słodkości. Będzie klimat Świąt Bożego Narodzenia!!! Zapraszamy serdecznie.

Organizator wydarzenia informuje, że sala w której odbywać się będzie wydarzenie zostanie otwarta dla gości na 30 minut przed jego rozpoczęciem tj. 16:30. Część miejsc zostanie objęta rezerwacją. Do zobaczenia 19 grudnia 2018 roku, o godz. 17:00. Czekamy i ciepło zapraszamy.

Podczas spotkania Przedszkole Przy Szkole, podobnie jak w roku ubiegłym, stworzy wyjątkowe studio fotograficzne, w którym zupełnie nieodpłatnie będziesz mógł wykonać sobie pamiątkową fotkę „Boże Narodzenie – Darłowo 2018”.

Zatem złap pod rękę mamę, babcię, dziadka, tatę, zabierz siostrę i małego braciszka i cyknij sobie fotkę, która wywoła niejeden uśmiech zatrzymując ten czas w kadrze, który zdobić będzie twój album. 

Obserwator Lokalny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe