Darłowo Policjanci uratowali kobietę

  • 10.11.2021, 09:07
  • Obserwator Lokalny
Darłowo  Policjanci uratowali kobietę
Szybka reakcja policjantów z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Darłowie i podjęta przez nich resuscytacja krążeniowo - oddechowa pozwoliła na przywrócenie funkcji życiowych kobiety. 41 - latka została przekazana załodze karetki pogotowia ratunkowego i zabrana do szpitala. Do zdarzenia doszło na jednej z ulic w Darłowie. Policjanci patrolujący miasto przy jednym z punktów handlowych zauważyli kobietę, która upadła na chodnik.

Sierż. Marcin Miklasiński i st. post. Wojciech Cyperski bez chwili zawahania ruszyli na pomoc. Gdy byli na miejscu okazało się, że kobieta miała silne drgawki i uskarżała się na ból w klatce piersiowej. Po chwili straciła przytomność i przestała oddychać. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do resuscytacji krążeniowo - oddechowej. Do czasu przyjazdu karetki pogotowia, policjanci skutecznie prowadzili działania, co doprowadziło do przywrócenia funkcji życiowych kobiety.

Dzięki zdecydowanej reakcji policjantów, 41 - latka szybko trafiła pod fachową opiekę lekarską. Mundurowi trafnie ocenili sytuacje, w której każda minuta mogła spowodować, że na ratunek dla kobiety byłoby za późno. st. asp. Kinga Warczak

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marcinek
Marcinek 10.11.2021, 14:57
Przejeżdżając wyglądało mi to bardziej na potrącenie na pasach przez straż która stała kawałek za pasami, więc po co utrudniała ruch stojąc na środku drogi?

Pozostałe