Sławno Stark pobił rekord Ludwikowskiego

  • 10.12.2018, 14:42 (aktualizacja 11.12.2018, 17:58)
  • Obserwator Lokalny
Sławno Stark pobił rekord Ludwikowskiego

Tylko około 1 minutę trwała nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Sławnie. Przybyło na nią tylko 5 radnych opozycji plus wiceprzewodniczący rady - Jarosław Stark który, po stwierdzeniu braku kworum przeniósł dalsze obrady na piątek 14 grudnia. Sesje nadzwyczajną zwołali radni opozycji. Tematyka była identyczna, jak tej zwyczajnej, zwołanej na piątek 14 grudnia.

- Nie bardzo rozumiem sens tego spotkania. Przecież te same uchwały mają być podejmowane, w piątek na sesji zwołanej w normalnym trybie – mówi Krzysztof Frankenstein, burmistrz Sławna.

- To dlatego, aby przed omawianiem budżetu na 2019 r. były już składy komisji – tłumaczą radni opozycji.    (sim)

 

PS. Jarosław Stark pobił rekord szybkości przeprowadzenia sesji ustanowiony niegdyś przez Wojciecha Ludwikowskiego, który jedne z obrad Rady Powiatu Sławieńskiego zakończył w ciągu 7 minut.

Obserwator Lokalny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obronca honoru
Obronca honoru 10.12.2018, 22:20
Pani Przewodniczaca o12 byla aktywna aby przeciac wstege na ul kopernika ale o 14 czasu na sesjie juz nie znalazla wstyd i chanba miec w miescie taka przewodniczaca od czego Pani jest ?zloz mandat kobieto i sie nie kompromituj!
Wyborca Frankensteina
Wyborca Frankensteina 10.12.2018, 17:30
Cyrk na kółkach! Pan Frankenstein pokazał swoją słomę z butów. Olał wszystkich, niewazne kto zwołał sesję. Jest burmistrz, jest przewodniczaca rady. Ktos ich wybrał! Opozycja zwolywajac sesję miala powód, niezaleznie od przyczyny...burmistrz nie powinien tak sie zachowywać...a tym bardziej przewodnicząca...olali dosłownie wszystkich! Zaluje ze głosowałem na tego pryncypała.

Pozostałe