Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 19:13
Przeczytaj!
Reklama

Ostrowiec-Krąg: Śmiertelna czołówka na wojewódzkiej drodze

W niedzielę (12.06) około godziny 18:25, 50-letni, emerytowany oficer straży pożarnej ze Sławna spowodował śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 205 pomiędzy Ostrowcem a Krągiem. Prowadzony przez niego Ford Galaxy czołowo zderzył się z Mercedesem A-klasa, którym podróżowało troje obywateli Ukrainy, mieszkających w Darłowie. Na miejscu zginęła 38-letnia pasażerka. 12 letni chłopiec został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Koszalinie. Jest śpiączce. Ma poważne obrażenia twarzo-czaszki. 29 letni kierowca Mercedesa trafił do Szpitala Powiatowego w Sławnie.
Podziel się
Oceń

Sprawca zdarzenia był pijany. We krwi miał 2,13 promila alkoholu. Był już karany za jazdę pod wpływem alkoholu. Nie dawno skończył mu się zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dlatego też, za niedzielne przestępstwo odpowie w warunkach zaostrzonej kwalifikacji prawnej.

Grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Więcej w wydaniu papierowym Obserwatora Lokalnego z 15 czerwca 2022 r. (sim)

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Ja_ja 16.06.2022 15:08
To nie był oficer. Pismaki jak zwykle dodali to i owo od siebie. Nie znają stopni.

Strażak 16.06.2022 17:02
Od kiedy kapitan nie jest oficerem?

Janka. 16.06.2022 00:44
Przyjechali do nas żeby uciec przed wojna,no i zginęła niewinna osoba,to jest szok,żal wszystkich ,poczekajmy niech rozstrzygnie prokurator i sąd.Nikogo nie oskarżam.Pozostaje żal.

Ja 16.06.2022 00:09
Gdyby na wstecznym jechał, to by w mesia nie trafił, a 2.13 promila to flaszka i 2 browce na zapojke. Taxi byłoby tańsze i szybsze w powrocie do domu, a tak powtròt za tuzin latek.

Roman 15.06.2022 08:19
Szanowni Panowie stan drogi ma to do tej sytuacji to aby następne artykuły Mieczysława nie były o was. Nie będę pisał o Piotrze czy zmarłej kobiecie bo mnie tam nie było. Gdyby było was stać na paliwo to wówczas jeden z drugim wsiadł by w swoje auto w kredycie i pojechał do np. Polanowa ba nawet na skrzyżowanie do Pomiłowa. Gdybyście nie mieli swojego stopnia niepełnosprawności umysłowej to wówczas może by wróciła pamięć o osobach które poniosły śmierć na tej drodze. Ale jeżeli nie będzie wam to sprawiało problemu to wykonajcie telefon do Zarządu Dróg Wojewódzkich i się dowiedzcie kiedy i ile razy jest np. koszone pobocze lub kiedy naprawią ubytki w nawierzchni. Wracając do Piotra teraz jest to sprawa Jego i funkcjonariuszy publicznych. Co się stało to się już nieodstanie.

Kryspin W. 13.06.2022 23:42
Wreszcie prawdy dowiadujemy się id pana redaktora Siwca,bo inni nic nie wiedza !!!Dziekujemy panu,ze pan jest bezstronny,piszę pan prawdę.Chodzi mi o tego strażaka co odzyskal papiery do jazdy,widac,ze nigdy ich nie powinien otrzymac !!!

Kamil 13.06.2022 22:51
Co ma droga do jazdy po pijaku.Pijesz siedz na *** w domu.

Obiektywny 13.06.2022 22:17
Roman Ty potrafisz czytac? Co ma do rzeczy stan drogi. Sprawca byl pijany, zabil czlowieka, mamę, ktora pewnie uciekła z dzieckiem przed wojną...

Ja 13.06.2022 21:59
Roman a Ty madry jestes? Co ma tu do rzeczy stan drogi. Czytaj ze zrozumieniem. Pijak zabil niewinnego czlowieka, kobiete , ktora pewnie uciekła z dzieckiem przed wojna, mamę...

Jaro 13.06.2022 21:46
To sie Piotrus doigral

Czlowiek 14.06.2022 09:45
To się Piotruś doigrał...? Hmmm, czyli co wszyscy wiedzieli, ze jezdzil po pijaku i bylo na to przyzwolenie, co? Musial zginac czlowiek a i dzieciatko tez w zlym stanie, zeby szalcenca powstrzymac? Kazdy kto go bedzie bronil nich wyobrazi sobie, ze to jego mama, zona, corka ...

Roman 13.06.2022 19:55
Stan drogi krajowej na odcinku Sławno- Polanów pozostawia wiele do życzenia . Pomimo wielu telefonów z interwencją do Wojewódzkiego nie daje to żadnych rezultatów. Jeżeli Wojewódzki nie będzie widywał się z prokuratorem to będzie to co będzie na załączonym obrazku. Sam wjazd do Sławna a zwłaszcza wysokość poboczy aż się prosi o wywiezienie i umożliwienie odpływu wody z drogi .

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: xyz Treść komentarza: To trzeba było startować w przetargi i go wygrać. Ciekawe jak ty byś to wykonywał... :D Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:42 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Tutejszy Treść komentarza: Strabag to sie nadaje do tarcia chrzanu,podwykonawca,podwykonawce,podwykonawcą pogania. Jak sie patrzy na ich pracę to oczy bolą. Z Rapackiego tak sie bawili jakby im konserwator zabytków każdą kostkę brukowa odbierał. Krężel jak robił to samo przy prokuraturze wpadł,zrobił co do zrobienia i wypad,droga przejezdna. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:58 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Kaja Treść komentarza: Ukrywają,ale uczniowie i rodzice wiedzą. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie? Autor komentarza: zizou Treść komentarza: A co ona ten plyn do plukania połykała ? hahaha Data dodania komentarza: 28.05.2026, 15:33 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie? Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Wiadomo kto to i z jakiej szkoły? Data dodania komentarza: 28.05.2026, 10:52 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie? Autor komentarza: Stasiek Treść komentarza: Wreszcie się doigrała od dawna daje w czajnik Data dodania komentarza: 27.05.2026, 21:09 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Reklama
Reklama