Lejkowo. Rajd rowerowy w ramach akcji #BeActive

  • 19.09.2022, 10:22
  • Andrzej Lauren
Lejkowo. Rajd rowerowy w ramach akcji #BeActive

Uczniowie SP im. Kazimierza Górskiego w Lejkowie wraz z nauczycielami, rodzicami i zaprzyjaźnionymi gośćmi wzięli udział w akcji społecznej organizowanej przez Ministerstwo Sportu - BeActive. Celem tego przedsięwzięcia jest promocja aktywności fizycznej. Dzięki współpracy z KPP w Sławnie uczestnicy rajdu wysłuchali pogadanki na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, którą przeprowadził sierż. szt. Konrad Grodzki. Trasa rowerowa zaczynała się w Lejkowie i prowadziła cyklistów w asyście Policji do Sulechówka, gdzie przy ognisku można było upiec kiełbaskę i na pięknym terenie świetlicy wiejskiej sołeckiego Azylu rozprostować nogi. Tegoroczny rajd był już siódmym z kolei i spełnił swój cel przyczyniając się do  popularyzacji aktywnego wypoczynku - mówi Magdalena Bińczyk.
Wszystkim zaangażowanym w organizację spotkania: dyrektor Mirosławie Turczyn, Kamilowi Wiśniewskiemu, Radzie Rodziców, KPP w Sławnie, radnej Monice Chruszcz, sołtysowi Krzysztofowi Dąbrowskiemu, rodzicom i członkom UKS Grabowa bardzo serdecznie dziękujemy.

Andrzej Lauren

Zdjęcia (6)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe