Region: Robert Stępień nie jest już Zachodniopomorskim Wiecekuratorem Oświaty!

  • 07.01.2019, 15:31 (aktualizacja 07.01.2019, 16:02)
  • Obserwator Lokalny
Region: Robert Stępień nie jest już Zachodniopomorskim Wiecekuratorem Oświaty! Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty Stoją od lewej: Paweł Michalak, Robert Stępień, Bogusław Ogorzałek. Marek Subocz i Magdalena Zarębska – Kulesza

Zaskakująca informacja ze strony internetowej zachodniopomorskiego kuratorium oświaty: Robert Stępień nie jest już Zachodniopomorskim Wicekuratorem Oświaty. Zastąpił go Bogusław Ogorzałek.

Uroczyste pożegnanie, pochodzącego z Żukowa (gmina Sławno), byłego już Wicekuratora miało miejsce 7 stycznia br., w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie. Żegnał go Wicewojewoda Zachodniopomorski pan Marek Subocz, który jednocześnie wręczył powołanie na stanowisko Zachodniopomorskiego Wicekuratora Oświaty panu Bogusławowi Ogorzałkowi.

W uroczystości uczestniczyli także Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza oraz Dyrektor Delegatury ZUW w Koszalinie pan Paweł Michalak.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Robert Stępień ma być dyrektorem koszalińskiego oddziału Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Koszalinie. Jednakże na stronie internetowej tej instytucji jego nazwisko widnieje jako kandydata na kierownika Zespołu ds. Obsługi Wniosków (cały etat) w Biurze Koszalin.   (sim)

Więcej w wydaniu papierowym 9.01.2019 r.

Bogusław Ogorzałek pochodzi z Połczyna – Zdroju. Dotychczas zajmował stanowisko dyrektora w połczyńskim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. Ukończył Katolicki Uniwersytet Lubelski na kierunku historia – specjalność nauczycielska. Ukończył również studia podyplomowe na Politechnice Koszalińskiej (organizacja i zarządzanie edukacją) oraz Uniwersytecie Szczecińskim (wiedza o społeczeństwie). Do jego zadań będzie należeć m.in. nadzór nad Delegaturą Kuratorium Oświaty w Koszalinie oraz Oddziałem Wydziału Kształcenia Ogólnego i Specjalnego w Wałczu.

Obserwator Lokalny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ann
Ann 08.01.2019, 12:10
Za ktore płaci.
Nie ma nic za darmo
Joanna
Joanna 08.01.2019, 11:15
Zgadzam się bo dużo osób mieszka w jednym pokoju z dziećmi!
popo
popo 07.01.2019, 16:06
No to może już oddać mieszkanie socjalne, które zajmuje, czy nadal będzie mieszkał w Dwóch?
Ona
Ona 07.01.2019, 17:50
Może mieć i sześć co komu do tego. Wredota ludzka nie zna granic !!!!
popo
popo 07.01.2019, 19:48
Niech ma, ale jak sobie kupi a nie zabiera biednym z dziećmi, którzy nie są tak majętni możliwość mieszkania pod dachem.

Pozostałe