Wrześnica: śmiertelny efekt pożaru

  • 02.02.2019, 07:40 (aktualizacja 02.02.2019, 07:49)
  • Obserwator Lokalny
Wrześnica: śmiertelny efekt pożaru

Aż 8 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej gasiło pożar budynku we Wrześnicy. Zapaliła się część tzw. bliźniaka. Gdy pierwsze zastępy strażackie dotarły na miejsce zdarzenia, ogień wydobywał się z otworów okiennych i sięgał ponad dach. Strażacy ewakuowali mieszkańców (3 osoby), a w zgliszczach odkryli zwęglone ciało 60-letniej kobiety. Bez dachu nad głową został 34 – letni syn ofiary. Pomoc obiecał wójt gminy Sławno.

Sprawę pożaru we Wrześnicy będzie wyjaśniała policja.

To kolejna, w krótkim czasie, taka tragedia. 17 stycznia paliło się Żukowie. Po kilku dniach zmarł 62 letni mężczyzna – ofiara tego pożaru.

Więcej szczęścia miał poszkodowany w pożarze poddasza w Sławnie, który z poważnymi poparzeniami trafił do szpitala w Gryficach (pożar wybuchł 18 stycznia).

Sprawę pożaru we Wrześnicy będzie wyjaśniała policja. (sim)

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Iza
Iza 02.02.2019, 20:20
Efekt??!!!! Kto pisał ten artykuł chyba jakiś analfabeta . Efektowny pożar ...porażka . W słownik synonimów proponuję się zaopatrzyć
Mieczysław Siwiec
Mieczysław Siwiec 02.02.2019, 21:56
Szanowna Pani Izo!
Internet to takie coś, co pozwala głupcom pisać głupoty i na dodatek udawać, że są mądrzy (niestety).
Dobra strona tego medium, to to, że głupcy mogą się czegoś nauczyć. Tak i w tym przypadku: efekt to wymiennik (synonim, równoznacznik, odpowiednik) słowa wynik. To wie nawet dziecko z podstawówki. Tak więc, aby Pani zrozumiała - w wolnym tłumaczeniu tytuł brzmi: śmiertelny wynik pożaru. Mam nadzieję, że dzięki temu poszerzyła Pani swoją (jak czytam) znikomą wiedzę.
Z poważaniem Mieczysław Siwiec

Pozostałe