Darłowo: Szkoła Tańca - Szkoła z Klasą

  • 06.03.2019, 09:20
  • Obserwator Lokalny
Darłowo: Szkoła Tańca - Szkoła z Klasą

W kinie Bajka w Darłowie miała miejsce premiera musicalu pt. "Szkoła Tańca - Szkoła z Klasą". Widowisko jest kontynuacją musicalu pt. "Szkoła Marzeń" który powstał 2 lata temu i zapoczątkował musicale w Darłowie.

W roku 2018 miała miejsce premiera musicalu "Piotruś Pan". Tym razem widowisko było przygotowane pod czujnym okiem Dariusza Chimko , który był też reżyserem i choreografem.

W musicalu brała udział 50 młodych artystów z Darłowskie Studio Taneczno Wokalne "Revoltade" , które na co dzień trenuje w Darłowskim Ośrodku Kultury im. L. Tyrmanda.

Oprócz śpiewu, tańca, barwnych stroi i profesjonalnego oświetlenia musical niósł ważne przesłanie. Mianowicie, że trzeba wierzyć w siebie , spełniać swoje marzenia oraz dbać o środowisko. Podczas dwóch widowisk sala kina była wypełniona po brzegi.

Widownią były dzieci z przedszkoli i szkół. Jak było słychać po ilości braw dzieci świetnie się bawiły. Kolejny raz DSTW "Revoltade" odniosło sukces, a dowodem tego jest zaproszenie do wystąpienia z musicalem w Białogardzie co będzie miało miejsce 12 kwietnia.

zespół ds. promocji DSTW "Revoltade"

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe