Darłowo: Most ma nazwę WOŚP

  • 19.09.2019, 12:14 (aktualizacja 19.09.2019, 12:35)
  • Obserwator Lokalny
jurek_owsiak.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzisiaj w Darłowie Jurek Owsiak – założyciel i prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oficjalnie otworzył most łączący ul. Lutosławskiego i Wyspę Łososiową.
Nadano mu imię WOŚP, a to dlatego że most łączy – nie dzieli. I o tym wspominał Owsiak w swoim przemówieniu, tuż przed oficjalnym otwarciem. Później uczestnicy wydarzenia mogli nie tylko przespacerować się po tej pięknej konstrukcji, ale również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z prezesem Fundacji WOŚP. Poniżej prezentujemy Państwu galerię zdjęć, z tego radosnego wydarzenia. SIEMA!

Przypominamy: Ta łącząca dwa brzegi konstrukcja o głębokim kolorze czerwonym położona jest w malowniczym krajobrazie nad rzeką Wieprzą. Jest to jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji miasta Darłowo. Miejsce to szybko stało się magnesem przyciągającym spacerujących zakochanych oraz nowożeńców, którzy chętnie fotografują się na jego tle. - Sam most, poza funkcją infrastrukturalną, ma również swoje znaczenie w symbolice. To coś co łączy. Nie dzieli. Coś co w dzisiejszych czasach dla nas wszystkich jest bardzo istotne. Abyśmy zawsze byli jednością, byli połączeni w zgodzie i w duchu naszego społeczeństwa – mówi Daniel Frącz, wolontariusz WOŚP i inicjator nadania mostowi imienia Fundacji.

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (46)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

GANCZAR IRENA
GANCZAR IRENA 19.09.2019, 19:20
MOJE UKOCHANE DARŁOWO A W GRONIE OBSERWATORÓW BRATANICA KARINA Z CÓRKĄ JUSTYNKĄ-POZDRAWIAM DZIEWCZYNY!!!!

Pozostałe