Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 grudnia 2025 13:40
Przeczytaj!
Reklama Możesz wszyskto

Malechowo: Justyna Kamińska już nie zastępuje wójta

Od poniedziałku 31 marca, Justyna Kamińska nie pełni już funkcji Zastępcy Wójta Gminy Malechowo. Była już wicewójt złożyła rezygnację z zajmowanego stanowiska, a Krzysztof Jarotek – Wójt Gminy Malechowo przyjął ją i wydał odpowiednie zarządzenie, w którym odwołał swoją zastępczynię z ostatnim dniem marca. Na wakujące miejsce Wójt nie zamierza nikogo powoływać.
Malechowo: Justyna Kamińska już nie zastępuje wójta
Justyna Kamińska w środku. Obok Arkadiusz Klimowicz – Burmistrz Darłowa i Mariusz Małysz – Przewodniczący Rady Powiatu Sławieńskiego.

Autor: Mieczysław Siwiec

Podziel się
Oceń

.


Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: DobrodusznyTreść komentarza: Nic dziwnego, ze nawet choinkę potrafią ukraść. Przecież to ludzie bez grosza przy duszy, którzy myślą ze skoro głowę noszą wysoko to chamstwo i ubóstwo ukryją pod płaszczem. Zabawna rodzinaData dodania komentarza: 16.12.2025, 20:44Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: SlawianinTreść komentarza: Niemożliwe taka "elita" i nie stać ich na choinkę oni powinni trafić na leczenie do psychiatryData dodania komentarza: 14.12.2025, 14:33Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: PoszkodowanaTreść komentarza: Dziś nawet zabrali nam choinkę świątecznąData dodania komentarza: 13.12.2025, 23:26Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: FidekTreść komentarza: Masakra ; dzisiaj znowu mieli policję.Oni to się tam ładnie bawią.Ci ludzie chyba nigdy nie odpuszcząData dodania komentarza: 11.12.2025, 18:06Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: JuzekTreść komentarza: Dokładnie... 👌parcie na szkło mają piękne 😃😃Data dodania komentarza: 11.12.2025, 14:09Źródło komentarza: Od strażaków z Janiewic dla dzieciakówAutor komentarza: JosefTreść komentarza: A kto chce mieszkać na takim zadupiu bez perspektyw? Zostali emeryci i urzędnicy.....Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:05Źródło komentarza: Darłowo i Sławno wśród najszybciej wyludniających się miast
Reklama
Reklama