Wystartowało aż 38 kół z całego regionu! KGW „Aksamitki”, które wcześniej zgłosiły się do udziału i przeszły proces kwalifikacji, od początku reprezentowały naszą gminę w oficjalnym składzie. KGW z Rusinowa wybrało się do Różańska jako widzowie i kibice – z zamiarem obserwacji i wsparcia. Jednak już na miejscu okazało się, że jedno z kół nie dotarło, co umożliwiło spontaniczne dołączenie do rywalizacji.
Mimo braku przygotowania, reprezentanci KGW Rusinowo z odwagą i zaangażowaniem stanęli do zmagań. Ich udział był wyrazem otwartości, pasji i gotowości do działania. Turniej obejmował liczne konkurencje: sprawnościowe, zręcznościowe, quizowe i kreatywne – a każda z nich wymagała nie tylko siły i refleksu, ale też współpracy i poczucia humoru.
KGW „Aksamitki” zakończyły rywalizację na 17. miejscu, a KGW Rusinowo – tuż za nimi, na miejscu 18. To bardzo dobre wyniki, zwłaszcza biorąc pod uwagę brak wcześniejszego przygotowania oraz fakt, że delegacje z naszej gminy miały do pokonania setki kilometrów, by dotrzeć do Różańska.
Napisz komentarz
Komentarze